Lista ocen Alfa Romeo Stelvio SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW 2017-2019 (20) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek II
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
No jak u konkurencji. W zasadzie producenci to kłamią. Wszystko się zgadza, dodać trzeba po 3 litry do katalogowego spalania i prawa jest. Tak samo jest u konkurencji. Drobne kłamstewka. Czy na osiągi poniżej 6 sekund do 100 plus v-max 240 średnie spalanie 11,5 litra dużo? Utrata wartości czas pokarze tylko pismaki nie wrzucajcie, że inne samochody nie tracą na wartości bo następny bełkot. Pewnie każdy samochód to inwestycja i w szczególności...
~uzzytkownik
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Nie mogę się wypowiedzieć na temat kosztów innych niż benzyna. Wiem jedynie, że opony do SUVa na 19' są drogie. :) Pali jak smok, nieadekwatnie do wielkości i masy. Nie mam pojęcia jak osiągnąć spalanie na poziomie 10l, nigdy mi się to nie udało, a nie raz próbowałem. W zimie i w korkach pali 16l, podczas jazdy autostradowej 12l, w trasie jak się starałem udało się osiągnąć około 11. Bardzo dużo.
~Jan Sudoł
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Auto na gwarancji+w najmie długoterminowym więc koszty równe 0zł. Za parę lat okaże się jak z trwałością ale uczciwe 4, nie mogę dać 5 ze względu na wysokie spalanie. Nie lubię diesla ale robię ok 30 tyś km rocznie i jest duża różnica w fakturach że stacji paliw. 12-15 to norma, nie licz na mniej a jeśli liczysz to kup Priusa.
~Maciek
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Po przejechaniu 4500 km średnie spalanie to 10,9. Na trasie bez autostrady 90-120 km/h 8 litrów. Na autostradzie 140-160 km/h 10,5 litra. Miasto normalna jazda 10,5-11,5. Oczywiscie tryb dynamic i gaz w podłodze to może wypić ile widzi. Tak samo tryb A i wolna jazda pewnie może wypić dużo mniej.
~luk_o
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Średnie zużycie paliwa na dystansie 30.000 km to 11,9 l/100 km, co może się wydawać bardzo dużą wartością, ale trzeba przecież wykarmić te 280 koni. Poza regularnymi wymianami płynów i filtrów nie podnioslem innych kosztów serwisowych.
~Kowalik.J
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Drogo. Nie wiem dlaczego, ale polisa wyszła mi drogo, w porównaniu z podobnymi autami i pojemnościami. Pierwszy przegląd miałem gratis, ale to koszt około 1800 zł. Spalanie też nie jest najmniejsze, ale tyle kucy musi coś jeść, pić
~mrziomalx
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Spalanie najnizsze na trasie 9l. Spalanie najnizsze w miescie 12l. Spalanie srednie 14.1. Dynamiczna jazda jakies 20+ Co 3 dni na stacji paliw to ciezko nazwac ekonomicznym autem
~Dariusz
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Spalenia na poziomie 11.5 l, nie ma co patrzeć na deklarowane przez sprzedawcę spalanie, niemniej należy pamiętać że auto porusza się z napędem na 4 koła i o satysfakcji z jazdy
~Marek
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Serwis tanszy niz w BMW, Mercedesie czy w szczegnosci u Japonczykow. Glowny koszt to paliwo- a spalanie zalezy tylko od ciezkosci nogi kierowcy
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo Stelvio SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
10,1
~Maciej
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
ASO ma ceny ok, po zakonczeniu gwarancji robie u kolegi, czesci nie sa drogie, olej Motul.
Alfa Romeo Stelvio SUV