Lista ocen Alfa Romeo Stelvio SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW 2017-2019 (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~uzzytkownik
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Po dłuższym obcowaniu z samochodem jednak gorzej oceniam tę cechę. Miejsce kierowcy - super, dużo miejsca, wygodna pozycja za kierownicą (z wyjątkiem tego, że kolumna kierownicy mogłaby wysuwać się dalej do kierowcy). Miejsce pasażera, ze względu na miejsce na stopy kończące się pionową ścianą, dla osób wyższych może być przynajmniej dziwne - żeby usiąść wygodnie, trzeba się odsunąć naprawdę daleko - a wtedy z tyłu robi się już ciasno. Z tyłu...
~Jan Sudoł
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Mam 190cm i miejsca mi nie brakuje, ważę też 110 i mam sportów fotele, mieszczę się że swoim dupskiem, jest komfortowo i pewnie w zakrętach, nie polecam zwykłych foteli jeśli ktoś ma czasem ciężka nogę. Z tyłu raczej ok, bez rewelacji, siadam sam za sobą i jest komfort. 3 dorosłe osoby z tyłu raczej nie będą miały wygodnie w dłuższej podróży. Bagażnik... jest. Jeśli chcesz auto do wożenia towaru do sklepu to raczej nie polecam
~Tomasz
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Z przodu jest naprawdę dobrze oba siedzenia sportowe regulowane elektrycznie łącznie z regulowanym boczkami. Z tyłu spokojnie usiądzie 2 dorosłych jednak osobiście nigdy tam nie jechałem
~Dariusz
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
w przypadku kierowcy jak dobrze skrojony garnitur wszystko w zasięgu ręki nie za ciasno ale też nie przestrzennie, w przypadku tylnej kanapy przy trzech pasażerach ciasnawo.
~GordonShumway
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Z przodu bez zastrzeżeń, zarówno miejsce jak i możliwości ustawienia foteli. Z tyłu miejsca jest OK, ale ustawienie tylnych oparć jest zdecydowanie zbyt pionowe i mocno niewygodne.
~Maciek II
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
No mistrz wielości to nie jest. Zmieści się 4 osobowa rodzina a pies zostaje w domu. Zresztą patrząc na inne marki naprawdę jest w porządku. Nie ma co larum robić.
~luk_o
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Przestrzeń pasażerska wystarczająca dla rodziny, z wyjątkiem bagażnika, który nie jest bardzo praktyczny biorąc pod uwagę wielkość auta.
~MietasM
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Dla kierowcy doskonale, dla pasażerów już nie jest tak różowo. Gdy z przodu pasażer ma dużo miejsca na wyprostowanie nóg, wówczas z tyłu robi się ciasno.
~uzzytkownik
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Z przodu super - fotele sportowe są znakomite, trzymają bardzo dobrze. Z tyłu mogło by być więcej miejsca jak na tak duży z zewnątrz samochód.

Alfa Romeo Stelvio – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kowalik.J
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Miejsca dość. Z przodu bardzo wygodnie. Z tyłu mieszczą się dwoje dzieci i Alaskan, zatem jest wbrew pozorom wygodnie.
Alfa Romeo Stelvio SUV