Lista ocen Alfa Romeo Stelvio SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW 2017-2019 (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek II
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Cena jest wysoka. Bo cóż to pisać ponad 200 tys. to mało? Argument, że konkurencja kosztuje np. o 60- 100 tys. więcej mnie nie przekonuje. W naszym kraju w stosunku do zarobków pojazdy są za drogie. Fakt cena do jakości jest naprawdę racjonalne jak tu można o takiej pisać... Nie czuję potrzeby by dopłacać 100 tyś do innego znaczka.
~Maciek
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Tanio nie jest . Argument, że konkurencja może być droższa itp. mnie nie przekonuje. Wyposażenie super, właściwości jezdne super, wygląd super. Ogólnie daje 4,5 gwiazdki! Według mnie warto mieć ten samochód. Jest na 4,5 nie trzeba przepłacać za inne marki by mieć radość z super jazdy. Ma moc jeździ jak sportowy samochód!
~Jan Sudoł
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
W tej cenie nie kupisz po prostu takiego auta. Moc, wykonanie, komfort, wygląd i jednak prestiż. Jeśli zależy Ci na Mocy tak jak mnie nie trać czasu bo nie znajdziesz nic lepszego, jest co prawda teraz SEAT ale wykonanie i jakość wnętrza jest o 3 klasy gorsza niż w ALFIE.
~luk_o
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Używam auto w najmie długoterminowym z okresu kiedy oferty Alfa oferowała bardzo atrakcyjne warunki. Nie jestem w stanie znaleźć nigdzie na rynku równie atrakcyjnej oferty za auto tej klasy, mocy i wyposażenia.
~MietasM
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Cena cennikowa jest dość kosmiczna, ale spore rabaty robią swoje. Za swoją w wersji Super i z dodatkowymi opcjami zapłaciłem nieco powyżej 190 tys. w ramach wyprzedaży ubiegłorocznego modelu. Cennikowo wg konfiguratora 280 tysięcy.
~uzzytkownik
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Ze zniżkami cena jest bardzo spoko jak za tę jakość materiałów, dynamikę i design. Niestety in minus awaryjność i koszty super wysokiego spalania.
~uzzytkownik
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Zniżki na te samochody są przepotężne. Nie wiem co innego oferuje tyle stylu, dobrego wykonania, mocy i przyjemności z jazdy za te pieniądze.
~Kowalik.J
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Za te pieniądze nie kupisz lepszej frajdy na kółkach. Nie znaczy że jest tanio. Przeszło dwie stówy, ale warto.
~GordonShumway
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Dla mnie zdecydowanie na korzyść, ale to zależy od priorytetów co kto ceni.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo Stelvio SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
10,1
~olo
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
No chyba nie lepszego suv w tych pieniążkach i z takim wyposażeniem..
Alfa Romeo Stelvio SUV