Lista ocen Alfa Romeo Stelvio SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW 2017-2019 (15) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mrziomalx
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Cos tutaj jest nie tak. Jesli na dworze jest chlodno ale grzeje na Ciebie slonce przez szybe a sam jestes w kurtce i chcialbys aby wialo chlodne powietrze to nie da sie tak :) Najmniejsza mozliwa temperatura 16.5 bedzie wiala cieplym powietrzem do czasu az srodek sie nie nagrzeje. Na krotkich odcinkach w trybie auto tylko ustawienia LO i 16,5 sa uzywane.... I do cholery wyje ten wentylator w zakresie 20-50% jak odkurzacz w drugim pokoju.
~Jan Sudoł
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Wentylacja, grzane fotele, lusterka i zajebisty gadżet w postaci grzanej kierownicy! Wszystko super... Ty wyjaśnijcie mi dlaczego posiadając pakiet zima nie mam i nie ma możliwości mieć grzanej przedniej szyby??? No ale to jest Alfa tak jest i koniec. Przeżyje te 3 dni w roku i poskrobie szybę. Dodatkowo samochodowe pochłaniacze wilgoci w kieszeni drzwi załatwiają problem z parowaniem szyb.
~Maciek II
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Nie rozumiem ludzi, którzy mówią, że jest nieefektywna słabo działa... Bzdura. Fotele się podgrzewają, kierownica ciepła, szybko się robi ciepło w kabinie podczas mrozów. Dla dziennikarzy, mistrzów ocen twierdzących, że klimatyzacja nie działa lub jest nieaktywna - bełkot. Nie odstaje od innych marek...
~GordonShumway
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
4/5. Zasadniczo nie sprawia problemów, ale zdarza się, że najpierw za mocno dogrzewa (tak jakby priorytetem była różnica temperatur na zewnątrz i ustawienie, a nie zwrotna informacja jaka jest już temperatura wewnątrz auta). Podgrzewana kierownica – dla mnie przydatny dodatek.
~uzzytkownik
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Niby wszystko jest ok, ale jednak czasem klima była szalona - chłodzenie w gorące dni odbywa się lodowatym powietrzem, co na dłuższą metę nie jest super komfortowe. Fotele nagrzewają się bardzo wolno, dobrze, że chociaż kierownica najszybciej.
~uzzytkownik
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Klima i nagrzewanie działa ok, gwiazdka mniej za super długo nagrzewające się fotele. Czasem mam wrażenie, że szybciej nagrzeje się silnik i nawiew niż włączy ogrzewanie foteli.
~MietasM
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Brak zastrzeżeń. Grzeje i chłodzi bardzo dobrze. Klimatyzacja daje radę pomimo czarnego koloru. Szyby nie parują, a nawiewy mają dobry zakres regulacji.
~luk_o
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Auto nagrzewa sie szybko, jednak w miesiącach zimowych szyby często paruja z rana.
~Maciek
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Bez uwag lub wad. No wiem czego brakuje: podgrzewanej przedniej szyby jak w Fordach!
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo Stelvio SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
10,1
~olo
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
może troszke gdyby yła wydajniejsza..
Alfa Romeo Stelvio SUV