Lista ocen Audi 100 C3 Avant (41) - Całokształt

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bruno
Avant 2.0 D 70KM 51kW
odradzam kupno tego auta , no chyba ze jakis azbany z udokumentowanym przebiegim do 300.000 tak gdzies , ja mam bardzo wyeksploatowany egzemplarz , mysle ze ma z 700.000 tysięcy najebane
~marekwar@poczta.fm
Avant 1.8 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony z samochodu, ostatnio po przeróbce na gaz. Żadnych problemów. Blacharka idealna. Po tylu latach eksploatacji śladu rdzy. Pojazd oczywiście garażowany i serwisowany. Polecam "setki"
~miku888@tlen.pl
Avant 1.8 90KM 66kW
generalnie da się jeździć. Rdza prawie go nie rusza. Silnik po takim przebiegu ciągnie troche olej (jakieś 1/4litra na tysiąc km). Bardzo dobra jakosc tapicerki. Ciężko znaleźć miejsce parkingowe ;-)
~Strusiek
Avant 2.3 136KM 100kW
Coprawda moja Audiolka ma tylko centralny zamek z alarmem szyber dach oraz wspomaganie układu kierowniczego... ale i tak jest super!!! Mniej elektryki mniej do zepsucia :D
~lukaszEŁK
Avant 2.0 D 70KM 51kW
to jest swiatna propozycja dla osób chcących miec duzy samochod, z nieduze pieniadze, a do tego ekonomiczny. Polecam w szczególnosci w tym silniku co moj, sa niezawodne
~kasia2gazo@wp.pl
Avant 2.2 138KM 101kW
klopoty z pompa wspomagania hamulcow.pedal po dluzszym naciskaniu ustepuje.przy naglym wcisnieciu potrafi niedac sie wcisnac jakby ktos klocek podlozyl.moze ktos mi doradzi?
~spacelord@tlen.pl
Avant 1.8 90KM 66kW
Kocham moje Audi. Jezdze nim juz 10 lat i nigdy nie zawiodlo. Nigdy nie kupie innego samochodu niz cygaro. Bede nim jezdzil do poznej starosci. Chyba ze starczy kasy na porsche ;-)
~Łukasz
Avant 2.2 Turbo quattro 165KM 121kW
Auto super wygodne, dynamiczne, nietypowe i wszędzie da się nim wjechać. Jedyny minus to ekonomiczność - dużo pali i jest dość drogie w utrzymaniu.
~jacors4@o2.pl
Avant 2.3 136KM 100kW
auto kupilem z 4200 uto sprawdza sie w kazdej dziedzinie... jestem bardzo zadowoloni i nie chce miec innego samochodu!bardzo polecam kupno takiego auta!
~Kupstall
Avant 2.3 136KM 100kW
Nie daję maksymalnej oceny tylko dlatego że dużo pali. Ale nawet takie spalanie w takim dużym wozie jest do przyjęcia. Ja się z tym godzę bez problemu.
Audi 100 C3 Avant