Lista ocen Audi 100 C3 Sedan (63) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~przemogt
Sedan 2.2 138KM 101kW
szyba tylna jest ogrzana w mgnieniu oka z przodu tez robi się ciepło z tym ze jak się rozgrzeje silnik to załancza się dmuchawa która ma w modelach starszych tylko jeden bieg i na zawnatrz jak i wewnątrz jest głośna ( na przejściu na pieszych mi się załączyła no i klientkę wystraszyłem to nasłuchałem się tego i owego ) w nowszych modelach z 87 roku jest 2 biegowy wentylator i to jest lepsze rozwiązanie
~Automaniac
Sedan 2.0 115KM 85kW
wentylacja ok, choć tylna szyba wiecznie zaparowana, nie działa u mnie jej ogrzewanie, ale część przednia bardzo ładnie odparowuje, auto też nagrzewa się szybko, mniej więcej po przejechaniu 2 km z prędkością 50 km/h czuć już ciepło, po 5 km, zazwyczaj trzeba było już przykręcać ogrzewanie, wentylatory BARDZO mocne, można się suszyć w aucie.
~Teatime
Sedan 1.8 75KM 55kW
W zimę grzeje tak, że w krótkim rękawku przy uchylonym oknie da się jeździć! Ze względu na to, że jest biały to w lato też nie ma problemu i da się przyjemnie podróżować (podobno przy czarnej kaloserii sprawa wygląda trochę gorzej, ale nie wiem bo nie jeździłem). Jedyny mini problem to dość duży skok poziomu temperatury między zimnym i ciepłym podmuchem.
~Przemek
Sedan 2.5 TDI 120KM 88kW
U siebie nie mam klimy i w lecie dzięki dużym szybom poprawiającym widoczność , robi się jak w saunie.Na szczęśćie mam jeszcze szyberdach.W zimie troche długo się nagrzewa (typowe dla silników TDI) , ale jak już złapie temperaturę jest miło.
~Oti
Sedan 1.8 90KM 66kW
Muszę przyznać że ogrzewanie jest idealne , przy tegorocznych mrozach po ustawieniu maksymalnej temperatury w aucie można było jechać w koszulce z krótkim rękawem :)
~BonZo_PrG
Sedan 2.3 E 136KM 100kW
Bardzo mocna dmuchawa powoduje dobry komfort jazdy nawet w lato przy 30 stopniach. Wiadomo nie jest to klimatyzacja ale i tak daje rade :)
~Bodzio
Sedan 2.3 E quattro 136KM 100kW
w zimie, po włączeniu nawiewu zaczęło śniegiem dmuchać, ale po przejechaniu 10 km można było spokojnie bez koszulki jechać, jednym słowem- bajka
~radziu1976
Sedan 1.8 90KM 66kW
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu zonk zonk zonk. csałe szcześćie że nawet może od biedy zastąpić termostat :)
~NaCiebieKolej
Sedan 1.9 100KM 74kW
Nagrzanie takiej kubatury wymaga czasu ale jest i tak lepiej niż przeciętnie. Nie mam klimy ale szyberdach dobrze współpracuje z wentylacją latem.
~piotruś lubelskie kpiotrunio
Sedan 2.2 E Turbo quattro 165KM 121kW
kilma dzaiłała bez zarzutów ale mały proble miałem z hłodnicą za dużo warsztatów jaest w polasce sztukantów którzy licza jak tu zrobić i gaz się ulatniał
Audi 100 C3 Sedan