Lista ocen Audi 100 C4 Avant (43) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 89 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MICRI
Avant 2.3 E 133KM 98kW
JEŚLI CHODZI O KAROSERIE TO TRZEBA ZWRÓCIC SZCZEGÓLNĄ UWAGE NA KOŃCÓWKI PROGÓW Z TYŁU AUTA PRZY NADKOLU. BARDZO CZĘSTO SĄ NIE KONSERWOWANE OD NOWOŚCI OCYNK OCYNKIEM ALE KAMIENIE I BŁOTO ZROBIĄ SFOJE. POD GUMOWĄ ORGINALNĄ NAKŁADKĄ NA PRÓG, I PLASTIKOWYM NADKOLEM MOŻE ZNAJDOWAĆ SIE OGROMNA DZIURA. A WRACAJAC DO SILNIKA W WIELU MODELACH SILNIK GAŚNIE , JEST TO SPOWODOWANE STRZAŁEM GAZU. KTÓRY USZKADZA SILNIK KROKOWY BIEGU JAŁOWEGO, WYSTARCZY GO...
~szuchaj@poczta.onet.pl
Avant 2.3 E 133KM 98kW
musiałem wymienić całe zawieszenie z przodu z lewej, ale w to miejsce był uderzony (ze dwa razy), niedawno wymieniłem uszczelkę pod głowicą, ale znam inne 100-ki przy których właściciele nic nie robią, mój miał napewno kilka stłuczek nawet poważnych i to miało wpływ na wymienione usterki, natomiast blacha jest super zdrowa, a wogóle to i tak mnie zadziwia trwałością po tym co przeszedł
~tusior2@tlen.pl
Avant 2.3 E 133KM 98kW
nigdy nie stanął w trasie,z racji 13 lat po polsce przednie wahacze wymienione 150kpl.portugalce,,mam kupione tylne amory 150pln za kpl.portugalskie,ale ponoć sa dobre tylko górna guma w prawym tyle do wymiany(na stacji diagnostycznej stwierdzili iż to nie amory hałasuja ale prowadnice tylnych zacisków hamulcowych)pojawiło się małe pocenie na wybieraku biegów
~MICH1974@interia.pl
Avant 2.8 E V6 174KM 128kW
mialem problemy z cieknacym olejem z silnika. nie mogli zlokalizowac skad. trafilem w koncu na mechanika , ktory i tej usterce zaradzil. po pewnym czasie blad znowu wyskoczyl. koncowy efekt byl taki, ze mechanik , ktory mi to robil zobowiazal sie, ze na 100 % usunie ta usteterke. niestety pijany rusek rozbil mi auto w garazu i samochod sprzedalem.
~dymek
Avant 2.4 D 82KM 60kW
Tutaj pokazuje swe zalety wolnossący silnik!! Żadnych problemów. jasne minimalne wycieki oleju ale to auto ma 14 lat!! Zawieszenie niezniszczalne !! Moja 100 ma ponad 300.000 przebiegu i przy zawieszeniu od nowości nie było robione absolutnie nic!! To auto to wzór dla każdego innego !!
~Krzysztof Kia Kowalczyk
Avant 2.0 137KM 101kW
Miałem problem z uszczelką głowicy, i ciśnieniem oleju silnika, wynikało to z zaniedbań poprzedniego właściciela (tylko jeździł autem a nie chciał w niego ładować pieniędzy w bieżące naprawy). Po naprawie nie mam żadnych poważnych problemów.
~matheus mkrajewski1@o2.pl
Avant 2.8 E V6 quattro 174KM 128kW
Jedynym moim problemem jest dziwny pobór prądu, który mi rozładowuje akumulator. Kilku elektryków samochodowych nie dało sobie z tym rady. Nadal coś mi ją zżera.
~Kalasanty
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Póki co gra i buczy. Nie zawiódł mnie podczas moich pierwszych 2000 km, mam nadzieję że utrzymam tę tendencję.
~maniek
Avant 2.3 E 133KM 98kW
auto kupiłem było uszkodzone łożysko dociskowe i świszczało przy zmianie biegów wymieniłem całe sprzęgło ichula bez zazrutów
~neeger
Avant 2.8 E V6 quattro 174KM 128kW
przebieg faktyczny to okolo 600tys wiec ma prawo sie psuc ale nie jest zle a ceny czesci w ciagu ostatniego roku znacznie spadly
Audi 100 C4 Avant