Lista ocen Audi 100 C4 Avant (42) - Poważne usterki

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MICRI
Audi 100 C4
JEŚLI CHODZI O KAROSERIE TO TRZEBA ZWRÓCIC SZCZEGÓLNĄ UWAGE NA KOŃCÓWKI PROGÓW Z TYŁU AUTA PRZY NADKOLU. BARDZO CZĘSTO SĄ NIE KONSERWOWANE OD NOWOŚCI OCYNK OCYNKIEM ALE KAMIENIE I BŁOTO ZROBIĄ SFOJE. POD GUMOWĄ ORGINALNĄ NAKŁADKĄ NA PRÓG, I PLASTIKOWYM NADKOLEM MOŻE ZNAJDOWAĆ SIE OGROMNA DZIURA. A WRACAJAC DO SILNIKA W WIELU MODELACH SILNIK GAŚNIE , JEST TO SPOWODOWANE STRZAŁEM GAZU. KTÓRY USZKADZA SILNIK KROKOWY BIEGU JAŁOWEGO, WYSTARCZY GO...
Audi 100 C4
musiałem wymienić całe zawieszenie z przodu z lewej, ale w to miejsce był uderzony (ze dwa razy), niedawno wymieniłem uszczelkę pod głowicą, ale znam inne 100-ki przy których właściciele nic nie robią, mój miał napewno kilka stłuczek nawet poważnych i to miało wpływ na wymienione usterki, natomiast blacha jest super zdrowa, a wogóle to i tak mnie zadziwia trwałością po tym co przeszedł
Audi 100 C4
nigdy nie stanął w trasie,z racji 13 lat po polsce przednie wahacze wymienione 150kpl.portugalce,,mam kupione tylne amory 150pln za kpl.portugalskie,ale ponoć sa dobre tylko górna guma w prawym tyle do wymiany(na stacji diagnostycznej stwierdzili iż to nie amory hałasuja ale prowadnice tylnych zacisków hamulcowych)pojawiło się małe pocenie na wybieraku biegów

Usterki Audi 100 C4

Audi 100 C4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Avant 2.8 E V6 174KM 128kW
Audi 100 C4
mialem problemy z cieknacym olejem z silnika. nie mogli zlokalizowac skad. trafilem w koncu na mechanika , ktory i tej usterce zaradzil. po pewnym czasie blad znowu wyskoczyl. koncowy efekt byl taki, ze mechanik , ktory mi to robil zobowiazal sie, ze na 100 % usunie ta usteterke. niestety pijany rusek rozbil mi auto w garazu i samochod sprzedalem.
~dymek
Avant 2.4 D 82KM 60kW
Audi 100 C4
Tutaj pokazuje swe zalety wolnossący silnik!! Żadnych problemów. jasne minimalne wycieki oleju ale to auto ma 14 lat!! Zawieszenie niezniszczalne !! Moja 100 ma ponad 300.000 przebiegu i przy zawieszeniu od nowości nie było robione absolutnie nic!! To auto to wzór dla każdego innego !!
~Krzysztof Kia Kowalczyk
Avant 2.0 137KM 101kW
Audi 100 C4
Miałem problem z uszczelką głowicy, i ciśnieniem oleju silnika, wynikało to z zaniedbań poprzedniego właściciela (tylko jeździł autem a nie chciał w niego ładować pieniędzy w bieżące naprawy). Po naprawie nie mam żadnych poważnych problemów.
~matheus [email protected]
Avant 2.8 E V6 quattro 174KM 128kW
Audi 100 C4
Jedynym moim problemem jest dziwny pobór prądu, który mi rozładowuje akumulator. Kilku elektryków samochodowych nie dało sobie z tym rady. Nadal coś mi ją zżera.
~Kalasanty
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Audi 100 C4
Póki co gra i buczy. Nie zawiódł mnie podczas moich pierwszych 2000 km, mam nadzieję że utrzymam tę tendencję.
~maniek
Audi 100 C4
auto kupiłem było uszkodzone łożysko dociskowe i świszczało przy zmianie biegów wymieniłem całe sprzęgło ichula bez zazrutów
~neeger
Avant 2.8 E V6 quattro 174KM 128kW
Audi 100 C4
przebieg faktyczny to okolo 600tys wiec ma prawo sie psuc ale nie jest zle a ceny czesci w ciagu ostatniego roku znacznie spadly
Audi 100 C4 Avant