Lista ocen Audi 100 C4 (107) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 215 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Sedan 2.8 E V6 174KM 128kW
Drobne usterki nigdy nie doprowadziły do zatrzymania samochodu. Są to żaróweczki, bezpieczniki. Jak wszystko się wymienia na czas, olej co 10 tyś km, filtry, płyny, kontrola geometrii raz do roku, kontrola zawieszenia (sprawdzanie luzów i ewentualna wymiana zużytego elementu), hamulce, paski itp - samochód jeździ i jeździ. Takie wymiany nie są drogie, nawet można powiedzieć - tanie. Np. chyba najdroższa wymiana - rozrząd - kompletny rozrząd...
~TtTzZz
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Z usterek to czujnik temperatury ,radze kupowac drozszy bo na tanszych pokazuje caly czas temperature 120 ,a na drozszym normalnie 90:) Wymienione: Filtr Oleju ,paliwa ,powietrza Olej w skrzynii ,silniku ,plyn do wspomagania ,chlodniczy ,hamulcowy.. Wszystkie paski ,wszyskie rolki na pompie i rozrzadu ,pompa wody ,kolo pasowe z tlumikiem drgan ,nowe tarcze hamulcowe.. To tylko materialy eksploatacyjne ktore wymienia sie przy kupnie...
~Marcin
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
chłodnica mi teraz cieknie ale mam klucze a używaną już za 100 zł można kupić (tej chłodnicy nie zauważyłem przy zakupie) po za tym wymieniłem czujnik hala za 250 zł (położenia wału samochód stracił iskrę) i UWAGA na wystrzały gazu w układzie K-Jet potrafi się przestawić membrana i w tedy zaczyna się jazda, od nowa ustawianie klucz impuls 3 i podłączenie czujnika do sondy lambda i 30 minut ustawiania dla cierpliwych
~RedSoon@op.pl
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Jak na stare auto wyposażone już w zamienniki to jest ok. Urwał się wspornik plastikowy od cięgna, wystarczyło trochę kleju i gotowe, ogólnie to w tym aucie nie ma co się psuć. Ucieka mi płyn do spryskiwaczy, ale to miałem świadomość kupując to auto bo widziałem pęknięcie. No i kilka takich niedoróbek warsztatu typu \"Pan Heniek Tanio Naprawiam Auta\", nic szczególnego.
~Następne A6 C4
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Czas zrobił już swoje, na rynku nie ma auto 20 letnich przy których się nic nie psuje. Nawet nowe autka się psują częściej od tych pancernych pojazdów niemieckiej produkcji lat 80 i 90-tych. Czasem coś zapiszczy, czasem coś stuknie, plastki zatrzeszczy. Tapierki w tych autach lubią się \"odklejać\", czasem schowek trzeba trzasnąć żeby się zamknął itp.
~ marc
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Przez rok nic nie dokładałem, autko ma pewny przebieg, było regularnie serwisowane(1/rok-przegląd)i myślę że do 25 latek powinna śmigać, bo nie zamierzam się rozczulać nad listwami w drzwiach , które w każdym C4 są słabym punktem, myślę, że za 12 tys(może i dużo za 17 letnie auto razem z kosztami instalacji LPG), ale mam solidny pojazd na nasze drogi
~tomek
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Auto doskonałe, jak na swoje lata rewelacja, karoseria zero rdzy, jeśli ktoś pisze że gdzieś rdzewieje, albo że nie jest zabezpieczona to po prostu kupił zarżniete auto po wielu przejsciach i oczekuje nie wiadomo co, z drobiazgów wymieniłem listwy boczne na drzwiach koszt ok. 100złotych
~tusior2@tlen.pl
Avant 2.3 E 133KM 98kW
nigdy nie stanął w drodze,póki co usterki za wczasu dają o sobie znac,zregenerowany rozrusznik 170pln,wymiana samemu szczotkotrzymacza w alternatorze 30pln,przy lpg dbac o filtr powietrza,wyeksploatowany przełacznik kierunkowskazu zawiesza sie zaradzić temu albo przedmuchać powietrzem albo wymienić
~hunter
Sedan 2.8 E V6 174KM 128kW
Zimne luty w panelu klimatronika - czasem wyłącza się podświetlenie ale sterowanie działa dalej. Spalone żaróweczki pod regulacją podgrzewania foteli, elekryka fotela pasażera dział ale fotel starsznie opornie podjeżdża do przodu. Elektryczna roleta tylnej szyby nie działa (zasunieta na stałe).
Dziennik kosztów dla Audi 100 C4
7,9
6,4
14,2
~pepek26.03@gmail.com
Sedan 2.8 E V6 174KM 128kW
drobiazgiem jest to ze nie moge wymienic żarówki w popielniczce i siłowniki tylnej klapy nie trzymają. jak kupiłem centralny nie działał ale to sprawa rozlutowanych kabelków. wkurza mnie to ze tylna roleta(nie elektryczna) spada jak sa tylne szyby otworzone.