Lista ocen Audi 100 C4 Sedan (176)

~Tomasz
Sedan 2.8 E V6 174KM 128kW
Bardzo fajne autko. Mam go już ponad 3 lata, więc mogę napisać opinię. Zamieniłem Opla Omege na tą Audi, choć Omega była ładniej utrzymana. "Setka" była bardzo zaniedbana ale za cały ten okres wyłądowała na lawecie tylko raz - pękła nagrzewnica, była to tania podróbka, więc nie ma co się dziwić. W autku nic się nie psuje, tylko się zużywa, wymiany, naprawy są proste, można samemu grzebać, naprawiać i wymieniać.
~Ronn
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Bardzo dobre trzymanie na zakrętach. Na alusach 15" i oponach 215/65/15 auto dobrze wybierało polskie drogi. (Układ jezdny)
~Skati
Sedan 2.0 101KM 74kW
Miałem naprawdę wiele samochodów ale to stare podcziwe audi skradło moje serce. jest to mój najstarszy samochód ale lubię go najbardziej ze wszystkich. urzekła mnie swoją prostotą konstrukcji, trwałością, niskimi cenami części zamiennych, komfortem i stylem którego próżno szukać w nowszych pojazdach. jednym słowem jest to auto z duszą. nabyłem moją "setkę" drogą przypadku. nigdy nie lubiłem audi, było dla mnie za bardzo oklepane,...
4,1
~Marcin
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
Jeżeli ktoś szuka auta wygodnego i np. w aucie klasy kompakt czuje się przytłoczony to polecam to auto, myślałem na początku nad BMW E34 520 lub Mercedesem W124 2,6 kat i oglądałem głównie te auta i mercedes w tej cenie za dużo rdzy dawał w gratisie natomiast BMW przeważnie miało zamiast tłumika jakieś rury niczym broń młodzieży ze sztachet party i przyciemniane szyby (BMW - BOLID MŁODZIEŻY WIEJSKIEJ)choć bywają naprawdę utrzymają jak klasyki....
4,1
~Wojt
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Fenomenalna jakośc i komfort, zaskakujaco zwrotny i nadal trzyma fason po prawie 20 latach pracy. Niestety cholernie kosztowna usterka nastawnika pompy wtryskowej, oraz kilka sporych jak na moje możliwości wydatków eksploatacyjnych sprawiają że trochę żałuję zakupu akurat mojego egzemplaża, bo Modelem Audi 100 C4 jestem zachwycony
~Następne A6 C4
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Audi 100 C4 2.4 Diesel to na prawdę udane auto, jeśli poświęcicie mu trochę uwagi (bieżące naprawy, przeglądy we własnym zakresie) to jeszcze kolejne 10-15 lat będzie jeździć :)
~ marc
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Super autko, kupując myślałem że będzie tak solidne jak 80, ale jest dużo lepsze, podgrzewane fotele, klimatronik itp, co prawda moje sceniki miały więcej bajerów, ale ich elektronika mnie rozwalała,cieszę się jak dzieciak ile razy spojrzę na to auto, a i nie jestem jakimś fascynatem marki Audi, po prostu stwierdzam co jest dla mnie lepsze, po co przepłacać, \"audi to jest audi\"
~RedSoon@op.pl
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Gdyby był trochę mocniejszy i bardziej elastyczny to bym nim zapewne jeździł kilka lat, ale już mam plan na kolejne Auto - Audi 100 z 2,5 litrowym silnikiem TDI. 115KM przy 82KM a niezawodność prawie taka sama.
~Darek
Sedan 2.5 TDI 115KM 85kW
Polecam to auto wszystkim, którym zależy na solidnym, niezawodnym aucie, które mimo upływu czasu wciąż cieszy się prestiżem. Audi nie jest drogie w utrzymaniu przy cenach rynkowych porównywalnych z modelem b4. Komfortu nawet nie ma co porównywać. Zdecydowanie wypada też lepiej w konfrontacji z modelem c5 głównie ze względu na konstrukcje zawieszenia. Ktoś mądrze powiedział, że solidne auta przestali produkować w okolicach 1995 roku i coś w tym...

Usterki Audi 100 C4

Audi 100 C4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~s_xtr@o2.pl mogę sprzedać auto, piszczie na mail
Sedan 2.8 E V6 quattro 174KM 128kW
ja mam audi 100 C4L czyli long, i dla mnie to jest ważne by auto było masywne, i bezpieczne, nie koniecznie prowadziło się, ale się prowadzi lepiej niż inne auta, i jest bardziej komfortowy niż konkurencja (bmw7, opel omega, mercedes E klasa) bmw 7 flagową limuzyną? rok jej ´97 ale nie daje rady, a najlepszy komfort to mercedes S klasa i audi a8, ale mercedesy się psują jak najęte.
Audi 100 C4 Sedan