Lista ocen Audi 80 B2 Sedan (36) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~a80
Sedan 1.8 90KM 66kW
to juz moja druga 80 w wersji b2, polecam jesli ktos nie ma kaski albo tak jak u mnie jako drugie autko w domu. Jesli ktos pisze, ze ma 130 kkm przebiegu i mu sie sypie to na 100% autko ma 10x wiecej przebiegu i krecony licznik. Ciezko znalezc dobry egzemplarz. Przy tych autach nie ma co sie przejmowac wygladem, maja juz po 20 lat. Typowa wada jest rdzewiejaca podloga bagaznika, ale to pikus.
~elpawlo@wp.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
dobre auto w dobrej cenie jest znaleźć niezwykle trudno, bo przez swoją prostotę i właściwości jezdne jest popularne wśród młodych, sportowo nastawionych do życia kierowców, konsekwencje łatwe są do przewidzenia. w przyzwoitym stanie cały czas trzymają swoją wartość, ale zdecydowanie warto zainwestować :)
~Nowy kierowca
Sedan 1.6 GLE 110KM 81kW
Niedawno zrobilem prawko i kupilem ta bryke.Z tego co slyszalem to te silniki wytrzymuja 300000 km.Dalem za niego 3,700 zl ,jest w ok stanie.To jest stary model Audi 80.Ma kopa i to supciowego.Pozdrawiam wszystkich posiadaczy Audi 80.Mam prawie 18 latek i bede nim chyba dlugo jezdzil.
~meksykanin500@vp.pl
Sedan 1.6 85KM 63kW
tak się zastanawiam co z nim zrobić bo zamierzam kupić nowszy samochód...żeby stał na podwórku i rdzewiał trochę szkoda,na złom też szkoda,sprzedawać się nie opłaca (sama instalacja gazowa jest warta z 1000 zł) no nie wiem...ogółem samochód jest fajny tyle że trochę stary :(
~Andrew
Sedan 1.6 TD 70KM 51kW
jak się trafi model z dobrych rąk to jeszcze długo posłuży... samochody te sątanie i bardzo mało awaryjne;) koszty eksploatacji też nie są duże, a jeśli jest to diesel to także trzyma wartość, jest oszczędny i przede wszystkim ma dużą żywotność!!!
~LSZ
Sedan 1.6 85KM 63kW
Części na prawdę tanie i dostępne wszędzie bez problemów. Naprawy też niedrogie. Jednak po 29 latach nie wszystko da się naprawić. Skrzyni juz nie wymienie, śruby praktycznie nie do odkręcenia. Co najwyżej łeb można urwać.
~przemo
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
tanie ale do jazdy na codzień też się nadaje dla mało wymagających i lubiących od czasu do czasu pomajsterkować solidna konstrukcja niska cena a można pojeździć ciężko trafić wypasione ale warto szukać
~Konrad
Sedan 1.9 CD-5S 115KM 85kW
Jest to dobry samochód za nieduże pieniądze,szybki,ładny,ekonomiczny i trwały...ale......trochę ciasny w środku i w przypadku aut gaz/benzyna butla+koło zapasowe=brak bagażnika :(((
~Andrzej $
Sedan 1.3 60KM 44kW
jest za tani to jego poważna wada po jego sprzedaży nie można nic wartościowego kupić które nadawało by się do jazdy bez nakładów fionansowych samochód dożywotni
~frozymus@wp.pl
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
mam problem z uszzelkami i mam okropną wilgoś w śrotku przez co siada mi elektryka ale już idzie wiosna!:) autko fajne nie polecam dla początkujących kierowców!!
Audi 80 B2 Sedan