Lista ocen Audi 80 B2 Sedan (44) - Całokształt

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr piotrgrb@wp.pl
Sedan 1.6 85KM 63kW
Kochany samochod, ktory teraz stojac na dworze przez miesiac bez odpalenia, odpala po pierwszym przekreceniu kluczyka. Polecalbym jednak "eksponat", ktory nie zardzewial. Mechanike mozna naprawic, a dziurawa podloga to wizyta u blacharza i lakiernika - nie polecam - taniej kupic "nowy" samochod.
~MAGDAZ PUŁAW
Sedan 1.3 60KM 44kW
NO HEJ! MAM GO JUZ PONAD ROK I WCALE NIE MAM NIC ZLEGO DO POWIEDZENIA NA TEMAT AUDI BARDZO FAJNIE MI SIE NIM JEZDZI I NAPEWNO NIE SPRZEDAM GO SZYBKO!A WRECZ PRZECIEMNIE KUPILA BYM JESZCZE JEDNO TYLKO Z WIEKSZYM SILNIECZKIEM TROSZKE! HE SUPER POJAZD DUZO MIEJSCA I WOGOLE COOL
~marcin
Sedan 1.8 90KM 66kW
super wozik, mam go już 7 lat i na prawdę jestem z niego zadowolony, stan blachy superrrrrrrr, trochę pada mi tylnie zawieszenie ale po tylu latach jazdy po polskich drogach to się nie dziwię. kocham tą brykę.
~przemo
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
blacha ocynk korozia jak zadbany to brak nie jeden młodszy egzemplarz się chowa audi w miarę wygląda i jest godne polecenia chociaż na drogach jest stosunkowo coraz mniej ale wiadomo wszystko przemija
~Charlson
Sedan 1.6 75KM 55kW
Bardzo dobry wóz, wymienic paski i oleje na czas a napewno nikogo nie zawiedzie, blachy są ocynkowane i po prawie 30 latach nie ma ani grama korozji o te auto trzeba dbać a napewno posłuzy kupe ładnych lat
~Riczi
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Rdza wychodzi na tylnych słupkach, mocno rdzewieję drzwi od dołu, progi itp, ale Polonez nie wytrzymuje nawet połowy lat co ten samochód. Nie ma co się czepiać prawie 25 letniego auta.
~Janek 79
Sedan 1.3 60KM 44kW
To najbogatsza wersja GLS z roku 1979... ma dobre wyposażenie regulowane fotele w różnych płaszczyznach , lakier zielony metalic , gaźnikowy , super auto polecam BDB :)...
~kunag
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Mam od jakiegoś czasu Sierrę 1.6(gaz) 88r.i trafiła mi się 80-tka 1.6D 85r. I mam teraz dylemat który sprzedać, bo nie stać mnie na dwa samochody. POMOCY, DORADŻCIE
~jmm
Sedan 1.9 CD-5S 115KM 85kW
Bardzo dobry i szybki samochód za nie małe pieniądze. Dośc komfortowo wyposażony i odróżniający się od zwykłych Audi 80 z tamtych lat (Chromy, perłowy lakier, welury, itp)
~visible
Sedan 1.6 TD 70KM 51kW
Jak na 20-letnie auto sprawuje się naprawde super, jest bardzo tanie w eksploatacji, ostatno trasa 5 tyś km bez najmniejszej usterki (eksploatowany maksymalnie),
Audi 80 B2 Sedan