Ocena kierowcy - Audi 80 B2 Sedan

Okres użytkowania: 5 lat
Audi 80 B2 Sedan 1.6 75KM 55kW 1978-1986 - Oceń swoje auto
Karoseria : zero korozji
Układ elektryczny
Bardzo dobry wóz, wymienic paski i oleje na czas a napewno nikogo nie zawiedzie, blachy są ocynkowane i po prawie 30 latach nie ma ani grama korozji o te auto trzeba dbać a napewno posłuzy kupe ładnych lat
Silnik nie do zajeżdzenia, oczywiscie przy wymianie na czas oleju, filtrów oraz pasków
Czuc ze brakuje mu piątki, ale idzie sie do tego przyzwyczaić
wytrzyma nie jeden z najnowszych wozów
widocznosc jest troche słaba
tyle i ile
nagrzewanie super, po okolo 5 minutach od momętu rozruchu motoru leci gorące powietrze
idealnie
lipa, ale w zaleznosci od ukladu wydechowego, ostatnio wymieniłem cały tłumnik i jest gitara
jak na takiego buta pali bardzo mało, auto ma naprawde niezłego kopa, mam skrzynie 4 biegową a jechałem nim 160 km/h i jeszcze było troche pod pedałem, a kółeczka kreci jak szalony :D
IGŁA
jak na ten wiek auta nic nie nawala z takich rzeczy, jedyny kłopot mialem z gumą która idze do nagrzewnicy, ale po prawie 30 latach miala prawo nawalic
znam te auto o 1990 roku, poniewaz jeździł nim mój kuzyn odkupiłem je rok temu od niego, i nigdy nie zadarzyło sie tak zeby wóz stanął na środku jezdni jedyną rzeczą która mi nawaliła to kable zapłonowe,świece, kopółka i palec, ale to normalne i koszt naprawy wyminuśł mnie 130zł takze niema o czym mówic

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 75KM 55kW [l/100km]

7,3