Lista ocen Audi 80 B3 Coupe (45) - Silnik

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol
Coupe 2.3 E 20V 170KM 125kW
Jednostka bardzo wytrzymała i bezproblemowa. Przez cały okres eksploatacji dotknęła ją jedna, typowa, ale niestety uciążliwa usterka - kółko zębate aparatu zapłonowego. Niestety trudno o fachowca znającego się na tym motorze, dlatego najlepiej jest poznać się samemu. Nie mniej jednak, silnik raczej nie wymagał zbyt wielu interwencji a części poza niektórymi szczegółami dobrze dostępne. Porównanie kultury pracy do wersji 10V to jak dzień do...
~sancho80@interia.pl
Coupe 2.0 115KM 85kW
silnik milo pracuje...ladnie wkreca sie na obroty..milo wgniata w siedzenia przy jezdzie powyzej 4 tys. obrotow... mimo swojego wieku jest dosc sprawny, nie ustepuje zbyt bardzo nowszym konstrukcjom innych marek.przyspieszenia niezle, mimo swojej pojemnosci przy oszczednym obchodzeniu sie z pedalem gazu potrafi byc nawet pokusze sie o slowo dosc oszczedny:)
~KASZY
Coupe 2.8 E 174KM 128kW
Silnik to poprostu pocisk ! Ilość koni taka sama jak VR6, ale moment obrotowy trochę wyższy :) Ciągnie już w dolnym przedziale obrotów, ale powyżej 4 tys. robi się naprawde sympatycznie !
~LOKA
Coupe 2.0 115KM 85kW
trafiłam dobry egzemplarz, żadnych wycieków, stosunkowo ekonomiczny, leję do niego mobil 10W/40 przedtem był Valvolinea, ale jest trudniej dostepny u nas w sklepach więc przeszłam na mobila.
~KiVow
Coupe 2.0 115KM 85kW
SILNICZEK DOSKONALE WKRECA SIE NA OBROTY!!I JEST NAPRAWDE CZUC PRZYSPIESZENIE!OSTATNIO MIALEM MALUTKIE SPRAWDZENIE SIE Z CALIBRA NA SWIATLACH I NIE MUSZE CHYBA MOWIC KTO ZOSTAL W TYLE :)
~cymbur
Coupe 2.8 E 174KM 128kW
silnik to chyba rzecz najlepsza w samochodach AUDI. karoseri wygody.. itp kultura pracy jest nieziemska niebraknie mocy smialo wyprzedzamy na 5 nawet przy 60km/h
~adaśko z bolszewa
Coupe 2.8 E 174KM 128kW
Silniczek v 6 to bardzo udana konstrukcja .Jest bardzo elastyczny , i dynamiczny.Jazdato sama przyjemność. Polecam coupeike z tym silnikiem pali tyle co 2.3 a moc jest nieporównywalna.
~DANIEL:)
Coupe 2.0 115KM 85kW
jednym słowem extra.ale latka lecą:)bardzo sie można przywiązać do tego modelu audi głównie ze wzgledu na linie nadwozia i ten wdzięk:)
~Piotr Probala
Coupe 2.6 V6 150KM 110kW
trochę lepiej powinna ciągnąć z dołu.myślę to kwestia skrzyn.2.2 KV w starej coupe-jce zbiera się lepiej ale V max mnijszy zdecydowanie
Dziennik kosztów dla Audi 80 B3 Coupe
6,4
~jaycob@poczta.fm , kuba
Coupe 2.8 E 174KM 128kW
coz tu duzo mowic, po prostu v6!!!! corrado i inne badziewia nie maja szans wachaja zapach moich spalin i zra gowno z mojego bieznika ;)
Audi 80 B3 Coupe