Lista ocen Audi 80 B3 (99)

~n o o k i e
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
Moje autko to B3 z 1988 roku. Kupilem je za 500 euro (2 tys zl) i jestem bardzo zadowolony. W zamian za marne pieniadze dostalem naprawde swietna fure, z dosc mocnym, a jednoczesnie oszczednym silnikiem. Do tego bardzo komfortowo w srodku, miejsca nie brakuje ani z przodu, ani z tylu. Skrzynia biegow swietna, bardzo krotkie przelozenia. Ergonomia to czysta rewelacja. Wszystko jest tam, gdzie byc powinno, a schowkow i poleczek cale mnostwo (za...
~adadur@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
Może z takiego rocznika znajdzie się coś lepiej wyposażonego i bardziej komfortowego a w swoim segmęcie jest KRÓLEM. Dla tych którzy nie mieli przyjemności zapoznać się z Audi 80 polecam przjażdzkę. Autko okaże się lepsze niż nie jeden samochód znacznie mołodszy. Osobiście zrezygnowałem z kupna forda z 1994r. Ogólnie autko posiadam stosunkowo krótko - ocene powtórze po przejechaniu jakić 10 - 15 tyś km bo narazie to tylko 1800 km
~ pasjonat z tych
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
mam auto które się nie starzeje-ponadczasowa karoseria jest niezawodne i tanie w utrzymaniu
3,3
~michal
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
drugi raz bym nie kupil. ceny czesci dosyc wysokie, nawet jesli zakladajac ze audio to jakas lespza firma. generalnie, balem sie jechac samochodem w dalsz trase, bo nigdy nie bylem pewien co sie moze zepsuc, wolalem juz wziac mojego 10-letniego matiza on byl pewniakiem. spalanie w granicach nromy, ale tylko gaz paliwo, to juz inna bajka.
~Tomi
Coupe 1.8 E 112KM 82kW
jestem bardzo zadowolony z posiadania tego auta.jest w doskonałym stanie technichnym- nie spodziewałem sie tego przy kupnie.polecam wszystkim wahającym sie co do zakupu tej marki i modelu.
3,8
~javers@op.pl
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
Audika na 4 ze względu na wcześniejszego właściciela - nic nie dbał o fureksa. Ale na ten wiek elegancja, blacha ocynkowana 0 korozji, ABeeSik. Jeszcze z 15 lat powinna wytrzymać. :P
3,8
~KACEER
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
Ogólnie autko przyjmne, miło sie prowadzi, komfort jazdy też niezły.Spalanie tragicznie duże, poza tym raczej bez usterek, Rewelacyjnych osiągów w przyśpieszaniu i prędkości nie zaobserwowałem. Zaznaczam,że autem tym jeżdżę od niedawna, jestem laikiem jesli chodzi o mechanike pojazdowa, za wszelkie gafy przepraszam, prosze o wyrozumiałość.
~adadur@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
Poprzedni mój komentaż był tuż po kupnie auta teraz przejechałem nim 15 tyś kilometrów. Autko jeździ super. Jedyną wadą jest to że mógłby ciutkę mniej palić. Zasięg mojego auta to niewiele ponad 900 km (90% to trasa), bak 70 l, więc mogło by być troszkę więcej tych km.
~hatson@voodoo.px.pl
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
Bardzo fajne auto,zaluje ,ze sie go pozbylem.Samochód solidny ,wygodny i daje poczucie bezpieczenstwa.Troche jak na auto tej klasy ,ciasno z tylu no i w starszych wersjach B3 bak paliwa za siedzeniem uniemozliwia przewozenie wiekszych bagazy.
Dziennik kosztów dla Audi 80 B3
5,9
9,5
9,1
~kris-b3@wp.pl
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
Zdecydowanie polecam ten samochód wszystkim tym którzy myslą o kupnie używanego samochodu.