Lista ocen Audi 80 B3 (243) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 455 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pasalyga@o2.pl
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
W trasie stanęło mi dwa razy. Przyczyną był pasek klinowy. Raz gdy tylko kupiłem a drugi gdy oddałem do warsztatu samochodowego (1 raz, zawsze sam naprawiam) i naciągnęli mi pasek za mocno co skróciło jego żywotność.
~przemek.roni@wp.pl
Sedan 2.0 quattro 113KM 83kW
przez 3 lata wymieniłem amortyzatory przód( wybił się na naszych pięknych drogach 300km od domu i dojechałem bez problemu), regeneracja rozrusznika, i tuleje na wahaczach. a poważnej usterki nie było i nie bedzie
~ pasjonat z tych
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
jak wyżej-żadnych usterek przez 7 lat użytkowania ale trzeba dbać i przeglądać na bieżąco a autko odpłaci się niezawodnością miałem szczęście bo kupiłem je też od pasjonata tej marki(wiedział o co trzeba dbać)
~alibaba18@op.pl
Sedan 2.0 E 113KM 83kW
jesli macie zamiar kupic to uwaga na obroty silnika, sprawdzcie czy pracuje rowno bo sa to dobre silniki ale czesto zdaza sie z ma problem z "lewym" powietrzem i wtedy silnik nie pracuje rowno tylko obroty skacza
~GRZECHU
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
żedne moje AUDI nie było ciągane są to auta moim zdaniem mało awaryjne a nawet to koszty napraw naprawde są do zniesienia.Najdroższą częścią jaką wymienałem był wył.świateł pod kierownicą około300zł w poprzednim aucie
~Dża - piti_88@interia.pl
Sedan 1.8 75KM 55kW
Potrafią padać przeguby. Koło tacki na akumulator przecierają się gumowe przewody chłodnicy. Pęka króciec nagrzewnicy. Psują się el. lusterka i alarm. Woda potrafi się dostać do tylnych świateł.
~wierba
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Kupiłem go w Niemczech od handlarza, nawet chciałem go pewnego czasu sprzedać bo kupiłem drugie auto,ale po co sprzedawać coś co się nie psuje! Raz w roku po zimie robię coś przy zawieszeniu i to wszystko!
~zydoooo
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Nie zawiodła mnie nigdy, jak żadne Audi zresztą, nie ma problemów a jak już się jakiś pojawi to dalej umożliwia w pełni bezpieczną jazdę, bo tu nic nie ma prawa się zapsuć (zero elektroniki :D) :)
~pszyszek westa@poczta.fm
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Żadnej poważnej usterki! A jedyną awarią uniemożliwiającą dalszą jazdę było pęknięcie paska klinowego (brak ładowania i chłodzenia). Niestety w wersji ze wspomaganiem nie ma możliwości jego wymiany w trasie.
Dziennik kosztów dla Audi 80 B3
5,9
9,5
9,1
~Wojtek
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Jak na razie jedyna poważniejsza naprawa jakiej dokonywałem w tym aucie to wymiana skrzyni biegów. Na pochwałe zasługuje przede wszystkim sprzęgło, ktore jest orginalne i działa bez problemów