Ocena kierowcy - Audi 80 B3 Sedan

Mały, 15 lat temu
Rok produkcji 1991
Audi 80 B3 Sedan 1.6 70KM 51kW 1987-1991 - Oceń swoje auto
Karoseria : Wszystko mnie pozytywnie zaskoczyło autko mażenie.Na nic innego nie zamienie bedzie już robić u mnie dożywocie.Kocham ten wóz.:)
Nie gnije całkowity ocynk.Silnik pierwsza klasa wszystko POZYTYW ogromny.Proszę poczytać całość mojej oceny to może komuś się przydać
Silnik pomimo tylko 70 km daje sobie nieźle rade. Poprzednio jeździłem Escortem 1.3 na pełnym wtrysku miał 60km a jeździł 3 razy wolniej od audi na gaźniku !!Ten silniczek pomimo wieku 18 lat zbiera się bardzo żwawo nie raz się zdziwili ludzie.:)Pali na dotyk chodzi cichutko nic go nie słychać a ma przebieg 2 razy taki jak escort o ładnych 6 lat młodszy.Nigdy nie zapomnę głosu rzężenia przy przyśpieszaniu tego forda...:/
Skrzynia chodzi perfekt, podobają mi się krótkie przełożenia drążka nie trzeba machać jak w ikarusie xD. Jak jest zimny to 1 wchodzi ciężko i wsteczny ale tak to ok paluszkiem zmieniam biegi:)Skrzynia jest bardzo precyzyjna.:)
Ma zajebiste zawieszeni trzyma się drogi pięknie można dość szybko pokonywać zakręty. Nie buja się niebezpiecznie.Siedzi sztywno na drodze, jest stosunkowo twarde ale to mi się w nim podoba.Nic nie puka ani stuka. Przegląd przeszedł perfekt różnica 1% na stronie w amorkach a sprawność ich wynosi 86%.Nic dodać nic ująć.:)
Widoczność jest zadowalająca wszystko widać jak się ma czyste szybki hehehe..:)
Jest ok.:)
Ogrzewanie działa szybko dmucha ładnie i cieplutko w autku. Szybki nie parują i szybko się odmrażają. Co chcieć więcej.:)
Audi jest obszerne w środku. Jest dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów.Dodam że ja mam 198cm wzrostu.:) jest mi bardzo wygodnie i ta pełna regulacja fotela wysokość itp dużo daje, można się wygodnie usadowić.:)
Wyciszenie jest boskie nic nie słychać jak silniczek pracuje,chyba że go depniemy to ładnie sobie mruczy na wysokich obrotach aż miło.:)
Jestem strasznie pozytywnie zaskoczony spalaniem aż mi się nie chce wierzyć.Ale mam go króciutko zobaczymy dalej na razie miasto na 29l paliwa zrobiłem 473km a troszku ciężką nogę mam,ale staram się jeździć w miarę ekonomicznie, nie lubię być zawalidrogą.
Ceny są różne ja dałem stosunkowo dużo jak na ten model bo cale 4000zl ale stan samochodu idealny prosto z Niemiec żadnych wad.
Jest niezawodny.
Nie ma takich i oby tak dalej(nie zapeszając).

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 70KM 51kW [l/100km]

6,7