Lista ocen Audi 80 B3 Sedan 1.8 75KM 55kW 1986-1990 (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~posiadacz :)
Sedan 1.8 75KM 55kW
idealne pod warunkiem ze auto jest bezwypadkowe, a jesli juz to po nie wielkiej stłuczce (to normalne). jesli jest po powaznym wypadku moga byc problemy jak w kazdym aucie. powiem tak: jesli masz problemy z Audi a szczegolnie gdy gdzies kwitnie rdza tzn ze kupiles powypadkowy złom :) na tej marce niema prawa byc rdza!! niema napewno takiego auta zeby tak sie trzymało
~Arek R.
Sedan 1.8 75KM 55kW
Borykałem się z drobymi usterkami ale na usprawiedliwienie powiem że odkupiłem go od człowieka który jeździł nim 8lat i jak mi się przyznał nie robił nic w samochodzie poza wymianą oleju. Więc wiadomo trochę zawieszenie trochę takie głupoty jak popsuta opornica wentylatora. Ostatnio zepsuł się przełącznik zespolony przy kierownicy.
~Stachu
Sedan 1.8 75KM 55kW
Auto po prostu się nie psuje. Nie do zdarcia. Podobno ma lekką tendencję do tego, że nie trzyma zbierzności, ale u siebie tego nie zauważyłem.
~Ewa
Sedan 1.8 75KM 55kW
Autko jest z 88 roku i nigdy w życiu nie było naprawiane,jedynie wymiany typu oleje klocki...Mam nadzieję,że kolejna moja Audiczka będzie równie niezawodna :)
Sedan 1.8 75KM 55kW
większe poroblemy zaczeły sie po przekroczeniu 250 000 km z trsy nie wróciłem tylko raz jak poszło sprzęgło wymienił juz duzo chłodnice z osprzetem,
~Dża - piti_88@interia.pl
Sedan 1.8 75KM 55kW
Tak stare auto sprawia wiele problemów. Instalacja LPG odmawia posłuszeństwa, ciekną węże... Ale jeszcze się nigdy nie unieruchomiło.
~wolff76
Sedan 1.8 75KM 55kW
W tym aucie nawet drobiazgi rzadko się psują przez rok jak jeżdże tym autem wymieniałem tylko czujnik temperatury
~cinek
Sedan 1.8 75KM 55kW
noo przetarl sie kabelek od lamp z tylu, zacial sie przelacznik regulacji kierunku nawiewu,nie odbija migacz.
~boras84
Sedan 1.8 75KM 55kW
posiadam bardzo zadbany egzemplarz więc żadnych kłopocików(odpukać)

Usterki Audi 80 B3

Audi 80 B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~onej
Sedan 1.8 75KM 55kW
Jeszcze mi nic nie siadło, wymieniałem tylko klocki hamulcowe i gume na gaźniku.
Audi 80 B3 Sedan