Lista ocen Audi 80 B3 Sedan 1.8 S 90KM 66kW 1986-1991 (88) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 120 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
za smieszne pieniadze mozna kupic to cudo,wywalić na wstępie pół auta,i potem sie jeździ prawie nowym autem bez problemu.W porównaniu z tym co sie teraz produkuje to jest rewelacja jesli chodzi o bezawaryjnosć.
~zbisko
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Przy 23 letnim aucie rewelacja. Auto prawie jak darmo. Komfort lepszy niż w niejednym nowym małym aucie. Niskie koszty utrzymania. I raczej mało chodliwy wśród złodziejaszków /lata swoje robią/.
~MRX
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
auto warte swoich pieniędzy - kupiłem go za dobre pieniądze, ale musiałem jeszcze trochę dołożyć ogólnie dobrze chociaż wiem, że moje następne auto nie będzie miało na grillu 4 pierścieni:)
~Piotrek G.
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
to wspaniale auto mozna miec za rownowartosc (kilka lat) mlodszego FORDA ale za to jaki prestiz no i satysfakcja gwarantowana bo mechanika super a blacha ocynk, o ile nie byl bity!! KOCHAM TO AUTO!!!
~Waldus
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Samochód jest tani w utrzymaniu, Jeśli chodzi o wyposażenie, to prawdę mówiąc moja wersja praktycznie nic nie posiada, więc praktycznie nic nie może się uszkodzić. Są plusy i minusy.
~marcin.133@neostrada.pl
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Dość drogie w zakupie porównując auta innych marek z tego samego rocznika ale odwdzięcza sie to w użytkowaniu, bardzo przyjemnę autko pod względem wykonania jedynie mercedes podbiega
~Tomek
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
AUDI B3 -mam to auto od 2 lat i nigdy mnie nie zawidlo.chociaz jak go z niemiec kupilem mialo280000tys.polecam wszystkim ta marke,osobiscie nigdy nie zmienie na inna pozdrawiam Tomek
~MP
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Tak jak wyżej już pisałem jak auto jest zadbane to można trafić na ładny samochód już za 3 tysiące, ale w niższej cenie to raczej się nie dostanie dobrego
~Maciej
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Bardzo tanie w zakupie i w utrzymaniu jednocześnie bezawaryjne. Najlepsze auto dla początkujących lub na dojazdy do pracy.
~reiter6 z audi80.pl
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Drogi zakup auta w stosunku do rocznika, ale za to niski spadek wartości przy odsprzedaży i wysoka jakość wykonania
Audi 80 B3 Sedan