Ocena kierowcy - Audi 80 B3 Sedan

adam 51, 16 lat temu
Rok produkcji 1991
Audi 80 B3 Sedan 2.0 112KM 82kW 1990-1991 - Oceń swoje auto
Silnik : jest super byl montowany w audi z napedem na 4 kola nie mam najmniejszego problemu z wyprzedzeniem kogos w jezdzie nawet w duza gore ciagnie bez zadyszki jak ktos by chcial kontakt niech oceni audi i napisze ze chce z adamem 51 i ja odpisze w swoich ocenach
Układ hamulcowy : nie odbija reczny na jedno kolo byl robiony ale to samo
Zawieszenie : wymiana 2 poduszek takie drogi
Przeniesienie napędu : Skomentuj tę usterkę...
posiadam to auto 2 ipol rokujest super wczesniej jezdzilem audi 80 z1980 roku 7 lat i jezdzi do dzisiaj u znajomych w tym audi karoseria mimo 16 lat jest w idealnym stanie nawet jednego ogniska rdzy posiada tylko gdzieniegdzie drobne ryski ale garazuje na parkingu aludzie mowie to otwarcie bezmozgowcy
typ silnika aad jest super jezdze na castrolu gtx manatec 10 w 40 na 10000 km dolewam 1 litr oleju wymiana co 10000 km i musi chodzic jak ktos ma lpg to niech odpala na benzynie i jedzie az zlapie temperature bo jak tylko lpg na zimnym i bedzie gazowal to dlugo nie pojezdzi jestem zawodowym kierowca z 32 letnim stazem
ok przelozenia super
doskonaly mam alufelgi 15 opony 195x50 15 pirelli drago jezdzi jak przyklejany nawet 120 na godzine wostry zakret nie zapiszcvza
wszystko widze
jak na ten rocznik wszystko pod reka
po 2 kilometrach juz cieplo nadmuch super nie ma parowania szyb posiadam szyberdach w zimie nigdy ogrzewanie nie jest na ful bo jest za cieplo
z przodu ok ztylu 2 osoby =dziecko
nawet przy 200km slucham muzyke ale jezdze wolnie j a tyle to jezdzilem w niemczech po autobanie
auto odpalam na benzynie jak zlapie temperature dodaje gazu ijade na lpg jak na gazie to jest super
dostalem to auto za darmo od corki wiec nie bede komentowal
wymienilem linke otwierania drzwi czasami lekko przycina sie silniczek krokowy ale tak jest od poczatku dla mnie to nie problem nie odbija reczny na jedno kolo to normalne w audi nie uzywam recznego
nic powaznego sie nie dzieje

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 112KM 82kW [l/100km]

10,1