Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Najnowsze oceny Audi 80

~Patrycja S.
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
Audi 80 B4
Auto zdecydowanie godne polecania ! Solidne,pancerne,dźwięk silnika to mód dla uszu . Auto nie jest drogie w utrzymaniu,o dziwo nie pali jak smok. Idealnie współgra z kierowca,skrzynia biegów działa bez zarzutów . Wystarczy dbać i jeździć . Auto bardzo wdzięczne . Jedyny minus(może niekoniecznie) to mechaniczny wtrys,który lubi robić niemiłe niespodzianki . Ale jeżeli ktoś się zna na tym bądź ma kumatego mechanika nie jest to duży problem .....
~Emil
Sedan 1.3 60KM 44kW
Audi 80 B2
świetne auto. nie do zajechania. nie to co teraz produkują. Auto na laaaaaata. niezniszczalne. dbać i lać i jeździć. wygodne, pakowne. polecam
~Paweł
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Audi 80 B3
Bez wątpienia Audi 80 B3 jest autem ponadczasowym, zdecydowanie dorównuje wielu autom produkowanym nawet 10 lat później. Komfort jazdy jak na 30 letni samochód znakomity, wygodne fotele, sporo miejsca wewnątrz. Bagażnik mógłby być większy, ale nikt nie kupuje sedana po to, by wozić jakieś duże ładunki. Ogólnie wyposażenie jest bardzo słabe, ale znów musimy wziąć pod uwagę wiek auta. Dzięki temu B3 jest bardzo prostą konstrukcją w naprawach...
~Marcin
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Audi 80 B4
Pojazd idealny. Nic dodać nic ująć. Jest to moja druga 80-tka (wcześniejsza 2.0 ABT 90KM). Auto doskonałe. Przebrnąłem już przez wiele marek i pod względem jakości wykonania jest to u mnie numer jeden. Miałem spory problem, które auto wybrać : Audi 80 czy BMW E30. Jako, że z BMW miałem niemiłe wspomnienia z blacharką wybrałem Audi i nie żałuję.
~sido21
Coupe 2.0 E 115KM 85kW
Audi 80 B4
Piękne kultowe auto ! Takich już nie produkują :) Warto szukać zadbanych egzemplarzy.Jestem z niego bardzo zadowolony.
~Fan Preludy
Sedan 2.0 90KM 66kW
Audi 80 B4
Obiektywnie patrząc na samochód, który ma w tej chwili 25lat i 229 tyś. przebiegu (przynajmniej raz przekręcony), a jest z 1992r. to jasne jest że wymaga trochę uwagi ze strony mechanika, ale dużo napraw jest się wstanie zrobić samemu, a części są tanie w porównaniu z nowymi autami. Nigdy dużo nie wymagałem od auta, dlatego zaskakuje niezawodnością, komfortem i małym spalaniem na trasie.
~Tomowski
Sedan 1.8 S 90KM 66kW
Audi 80 B3
Ogólnie samochód spisuje się całkiem nieźle. Posiadam go krótko, ale już zdążyłem się z nim oswoić i go polubić. Mimo swojego wieku pozytywnie mnie zaskoczył. Zarówno jeżeli chodzi o komfort, jak i niezawodność.
~Enes
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
Audi 80 B3
Silnik przyjemny w jeździe, na tą mase zbiera sie przyzwoicie. Może być problem z zagazowaniem przez system wielowtrysku choć nie jest to niemożliwe. Karoseria jak to ocynk trzyma sie dobrze mimo swoich lat. Większość problemów w tym aucie to elektryka, nie jest jej dużo lecz to co jest lubi sie popsuc. Zawieszenie jest dosyć proste na stalowych wachaczach + belka z tyłu, żadko sie psuje a jak już sie popsuje to naprawa nie kosztuje dużo.
Dziennik kosztów dla Audi 80
6,0
9,5
11,4
~koko2koko
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Audi 80 B4
Auto bardzo tanie w eksploatacji i niezawodne. Jego odporność na rdzę robi wrażenie, bo niemalże każde nowsze auto ma miejsca korodujące, w 80tce bez dzwona takich sytuacji nie ma. Zdecydowanie lepiej wykonany i bardziej trwały niż A4, a komfort jazdy wcale nie gorszy. Można znaleźć fajny model z dobrym wyposażeniem i silnikiem V6, który zaskoczy wiele innych na światłach. Niestety dorwać zdrowy egzepmlarz nie jest łatwo, a jeżeli się trafi to...
~Darek
Sedan 1.6 75KM 55kW
Audi 80 B3
Powiedziałem sobie że dopóki silnik nie zatrzyma się i nie ruszy dalej to będę nim jeździć. Jeżdżę nim już od 1999 roku i jedyna poważna usterka do wymiana uszczelki pod głowicą.