Ocena kierowcy - Audi 80 B4 Avant

KP, 11 lat temu
Rok produkcji 1992
Audi 80 B4 Avant 2.0 90KM 66kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Skrzynia biegów to bajka, jak w motocyklach Hondy
Zawieszenie : Nie wiedzieć czemu przednie koła biją przy hamowaniu, pomimo napraw
Ten samochód jest niesamowity. Od czasu jak go posiadam znudził mi się juz kilka razy i myślę o kupnie jakiejś terenówki, ale za niezawodność i komfort prowadzenia tego auta wątpię czy go sprzedam. Używałem go bezprzerwy przez 5 lat na szybkie dojazdy do pracy po beznadziejnych drogach, wycieczki po kraju, a teraz autostradą do pracy i gdybym miał zaraz pojechać na drugi koniec Polski moją Audicą, pojechałbym bez wachania bo na pewno dojedzie i wróci bezawaryjnie. Stara dobra niemiecka robota, myślę że takich samochodów już nie robią. Polecam każdemu, kto szuka auta prostego, niezawodnego i z wielką duszą. Nie wspominając już o cenie i kosztach utrzymania, bo te są bliskie zera.
Bardzo elastyczny i pozwala na lekkie szaleństwo, ale tylko w pojedynkę. Przy 4 osobach i czyms w bagazniku jest to żółw..z tych 90 KM po 20 latach zostało może 40
Dopiero po 20 latach biegi minimalnie zaczyna chaczyć przy zmianie biegów
Zdecydowanie brak klimatyzacji nie ułatwia życia latem
12 LPG/100 km nie powala, ale też nie przeraża. Cena serwisu tego samochodu to śmiech, części są tanie i dostępne z wieloma zamiennikami
Po 16 latach regeneracja głowicy, pozatym wszystko działa i można ten samochód \"katować\" a on dalej wierny jak kundel

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 90KM 66kW [l/100km]

11,0