Oceny Audi 80 B4 Avant 2.0 90KM 66kW 1991-1996

Audi 80 B4 Avant 2.0 90KM 66kW 1991-1996 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi 80 B4 Avant 2.0 90KM 66kW 1991-1996

~KP
Audi 80 B4
Ten samochód jest niesamowity. Od czasu jak go posiadam znudził mi się juz kilka razy i myślę o kupnie jakiejś terenówki, ale za niezawodność i komfort prowadzenia tego auta wątpię czy go sprzedam. Używałem go bezprzerwy przez 5 lat na szybkie dojazdy do pracy po beznadziejnych drogach, wycieczki po kraju, a teraz autostradą do pracy i gdybym miał zaraz pojechać na drugi koniec Polski moją Audicą, pojechałbym bez wachania bo na pewno dojedzie...
~armando
Audi 80 B4
za 10 tysiecy samochód super ,miałem kilka 80 350 tyś km nie robi tu wrażenia , jakosc wykonczenia wysoka minimalne usterki ale czego sie spodzewac skoro juz nie jest robione od 11 lat pokażcie mi auto lepsze w tym wieku.Da sie spotkac lalke z poczatku prod.czyli 87 rok a japoncyk, zabojad, bmw ;agonia
~Maciej
Audi 80 B4
Duże, wygodne, komfortowe auto dla ludzi lubiących przyjemność z jazdy (nawet po naszych drogach:( Daje dużo radości, mało zmartwień..przy odpowiednim traktowaniu. Mam ciemno zielonego metalica z przyciemnianymi fabrycznie szybkami (pięknie błyszczy w słońcu :D) Wygląda bardzo dostojnie. Ma jednocześnie lekko sportowe zacięcie.. i to w nim lubię :)))
~APS
Audi 80 B4
B4 mam 6 lat i nie jest to moje jedyne auto, ale naprawdę oprócz materiałów eksploatacyjnych nic nie wymieniałem. Minusem jest to, że wymieniałem kilka wkładek zamka (usiłowania kradzieży- naszczęście nieudane) ale na to auto nie ma wpływu.
~Punkroc
Audi 80 B4
Duże, pojemne autko. Porządnie wykonane, zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz.
2,3
~Tomek
Audi 80 B4
po rocznej eksploatacji mam jej już dość, ciągłe dokładki i tyle, muszę przyznać że auto mocno mnie rozczarowało
~KILER
Audi 80 B4
NAPRAWDE WARTO POLECIĆ.AUTKO WYGODNE ALE NIE DO SZALEŃSTW.
~Arche
Audi 80 B4
Na ten rocznik samochodu jestem mile zaskoczony jego niezawodnością i funkcjonalnością!!!
~Kaczmar
Audi 80 B4
Niezłe spore auto .Ma swój urok.Kiedy go kupowałem było to coś.teraz juz za dużo tego jeżdzi po kraju. ale jeszcze oko czasem zawiśnie:)
~przemek
Audi 80 B4
przyjemne auto ale moze rozczarowac tych ktorzy oczekuja wyjatkowej przestronnosci i komfortu.