Ocena kierowcy - Audi 80 B4 Avant

Sebastian, 15 lat temu
Silnik 2.0 E 115KM 85kW
Rok produkcji 1993
Audi 80 B4 Avant 2.0 E 115KM 85kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
Inne : Deska rozdzielcza jest najpiękniejsza z aut z tych lat 90 ( a właściwie od 86 roku)Karoseria ocynkowana obustronie.Podwozie doskonale zabezpieczone.
Układ elektryczny : przekaźnik 30 (bład audi)
Super auto jak na lata 90. Nie znajdzie się lepszego pod względem wyglądu i komfortu.Chyba że MERCEDES 124.Niestety też bardzo drogi jak na swoje lata(Ale kokpit jest brzydszy). Auto wewnątrz małe jak swoje rozmiary.Wszystko dobrze spasowane i wyciszone.Roleta tylną tylko słychać.Najlepszym rozwiązaniem jest silnik 1,9 Tdi.
Silnik (ABK) jest ok jeśli nie masz gazu.Ten jest na wielopunktowym wtrysku i niestety występują problemy związane ze strzałami.Częstym uszkodzeniem jest przekaźnik nr 30, który odłącza zasilanie jednostki sterującej. Jest to pomyłka producenta.Zawsze styki mogą się zabrudzić i wtedy niezbyt miła niespodzianka na drodze.Lepszym jest 90 konny silnik jeśli myśli się o gazie.Na diesla niestety mnie nie było wtedy stać.Najlepszy jest 1,9 Tdi
Doskonała.Miło 16 lat wszystkie biegi wchodzą bez problemów.
Tani w eksploatacji i trwały w porównaniu z A4.
Super nawet do tyłu.
Wszystko na swoim miejsce.Żadnych zastrzeżeń.
Zimą super a latem klima by się przydała.Niestety ale mój model jej nie posiada.
Dużo miejsca z przodu.Z tyłu też nie jest źle, ale jak na tak duże auto myślałem, że będzie więcej.
Super.Przy 90km/h 2tyś obrotów, a przy 120km/h 3tyś. Nie raz przy większym wietrze słychać świst lusterek.
Auto ekonomiczne. Często mniejsze pala tyle samo. 12l miasto, 10l trasa ( na gazie).Na benzynie tylko odpalam więc nie wiem dokładnie.
Auto drogie jak na swój wiek, ale jeśli znajdziesz zadbane na pewno się nie zawiedziesz.
Jak na 16letnie auto jest OK.Wiadomo zawsze jest coś może się zdarzyć.W końcu lata robią swoje.Gdy miało 5 lat tom bym brał takie ale mnie nie stać.
jak wyżej.Tylko gaz niestety, ale cóż takie życie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 E 115KM 85kW [l/100km]

10,2