Lista ocen Audi 80 B4 Avant 2.0 E 115KM 85kW 1991-1996 (31) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian
Avant 2.0 E 115KM 85kW
Jezeli chodzi o ukl jezdny to moge porownac go z volvem V40 gdzie byl poprostu jak dla mnie idealny, kierownice mozna krecic jednym palcem do tego reaguje czule na wszystkie porzadane ruchy. mialem tez Xantie 98 2.0 16v i tam byla tragedia, jedna pompa tzw LHM ktora odpowiadala praktycznie za cala hydraulike lacznie z hydrozawieszeniem, dalem za regeneracje ukl kier 2 tys zl i dalej bylo to samo (gorzej niz bez wspomagania)...
~Roger84
Avant 2.0 E 115KM 85kW
W tej kwestii samochod spisuje sie swietnie. Nie mozna miec zadnych zastrzezen oprocz jednego. Jest dosc twardy i czuc kazdy dolek ale zalecana jest zmiana amortyzatorow i obnizenie zawieszenia przez co ta sytuacja ma sie diametralnie poprawic. Kierownica dziala bez zarzutow, wspomagania idealne, bardzo lekkie, zadnych problemow z manewrami, nie rzuca na zakretach ani wogole przy jakiej kolwiek szybkiej czy wolnej jezdzie.
~cris.cross@wp.pl
Avant 2.0 E 115KM 85kW
naprawde dobry ... tyle że nie na nasze drogi, poprzeczne nierówności mordęka głóśno i nieprzyjemnie , na zakętach supre po gładkim też pięknie , bardzo dobrze jedze po śniegu , plus za dośc tanie zamienniki . należy też odnotować cięzko pracującu (moimo ze ze wspomaganiem ) układ kierowniczy
~Stanley
Avant 2.0 E 115KM 85kW
Użytkownicy polskich dróg są zmuszeni co 2 lata wymieniać przeguby, końcówki i tuleje metalowo gumowe. Ale jazda po dołach i dziurach musi kosztować. Normalnie użytkuje się je 5 lat (szkoda, że nie w Polsce).
~Qazik
Avant 2.0 E 115KM 85kW
Delikatne są tulejki wahacza. Ale nasze drogi wszystko zniszczą. Porównując do opla to jedzie się jak po szynach. Opel zachowuje się jak łódka.
~misza_tychy
Avant 2.0 E 115KM 85kW
świetnie trzyma się drogi.. jestem za.. w porównaniu z takimi róznymi autkami jak opel omega, fiat panda, vw golf, czy lancia... bez porównania najlepszy..
~slammer
Avant 2.0 E 115KM 85kW
zawieszenie fajnie pokonuje nasze drogi jest trwałe i wytrzymałe lecz w ciągu roku wymieniałem rozsypane przeguby i dlatego ocena 4
~masqu
Avant 2.0 E 115KM 85kW
w moim aucie seryjne z gumami usztywniającymi :może w zakrętach troszkę za miękkie ale komfort dobry na polskich drogach
~Petrus
Avant 2.0 E 115KM 85kW
Idzie na łukach jak po szynach. Można odpoczywać, nie trzeba ciągle kontrolować. Zawieszenie w naprawach tanie i proste.
~smerf
Avant 2.0 E 115KM 85kW
auto trzyma się drogi jak przyklejone nawet w ciasnych zakrętach, zawieszenie dosyć sztywne przez co auto nie buja się na boki
Audi 80 B4 Avant