Lista ocen Audi 80 B4 Sedan 2.0 90KM 66kW 1991-1994 (86) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 99 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bros
Sedan 2.0 90KM 66kW
Skrzynia nawet w wielkie mrozy pracuje bez zastrzeżeń,nie zdarzyły mi sie jakieś zgrzyty czy kłopoty z wrzuceniem biegu.W moim modelu zauwarzyłem lekki wyciek oleju ze skrzyni,jednak praktycznie nie widoczny.Inni urzytkownicy B4 też spotkali sie z takim zjawiskiem
~mateo
Sedan 2.0 90KM 66kW
biegi wchodzą malinowo, delikatny ruch gałką powoduje wbicie odpowiedniego biegu, sama precyzja również jest wysoka, zawsze wiemy jaki bieg włączamy, same awarie skrzyni nie występują , sprzęgło z racji niezbyt dużej mocy również wytrzymuje duże przebiegi
~Driver
Sedan 2.0 90KM 66kW
Skrzynia ok - samochód jest bardzo elastyczny - ale przełożenia w mojej skrzyni były takie, że na 5 biegu przy 130 było 4000obr/min. Na trasy to zdecydowanie lipa - za duży poziom hałasu. W mieście ok bo nie trzeba za duzo mieszać lewarkiem.
~Michał Lesicki
Sedan 2.0 90KM 66kW
Jak na 22 lata i olej wymieniany w 1999 roku (a mamy 2014) skrzynia po wymianie oleju i filtra sprawuje sie dobrze. Która współczesna wytrzyma tyle lat bezmyślności i durnoty poprzednich właścicieli?
~SEBA
Sedan 2.0 90KM 66kW
Biegi wchodzą rewelacyjnie(i to chyba największa zaleta).Jeszcze nie jeździłem autem z tak precyzyjna skrzynią biegów.Przy 270.000 sprzęgło zaczęło się bardzo ślizgać a biegi bez problemu.Duży +.
~harpa@interia.pl
Sedan 2.0 90KM 66kW
W zimie było trochę problemów z wrzucaniem 1ki ale im cieplej tym lepiej. Dość wygodna i pewna zmiana biegów. W razie potrzeby 3ka pozwala na przekroczenie 120km/h.
~przemko1991
Sedan 2.0 90KM 66kW
Wrzuca sie biegi bardzo lekko perfekcyjnie wchodza, skrzynia chodzi bardzo cicho nie słychac żadnych łozysk ani niczego. bajka poprostu :)
~Artur
Sedan 2.0 90KM 66kW
Naprawdę super sprawa, każdy bieg wchodzi bez żadnego oporu dosłownie jednym palcem. Trzeba tylko wymieniać olej na... koniecznie oryginalny.
~Darek
Sedan 2.0 90KM 66kW
Muszę przyznać że to duży plus tego auta biegi wchodzą wyśmienicie, nawet moja żona to zauważyła. Szkoda że w tamtych latach nie robili skrzyni szóstki...
~hr.w.v.B
Sedan 2.0 90KM 66kW
skrzynia biegów z tych co to smochód pójdzie na złom a ona jak nowa będzie ! lekkie i precyzyjne wybieranie biegów bez jakichkolwiek usterek i bezobsługowa
Audi 80 B4 Sedan