Ocena kierowcy - Audi 80 B4 Sedan

Marlboro, 14 lat temu
Silnik 1.9 TD 75KM 55kW
Rok produkcji 1991
Audi 80 B4 Sedan 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1994 - Oceń swoje auto
Karoseria : 18lat (nie bity) i ani jednego ogniska rdzy... :)
Polecam z pełną odpowiedzialnością, części typu zawieszenie, tarcze, kolcki są śmiesznie tanie, auto do dziś bardzo ładnie wygląda, jeżeli ktoś się przymierza do zakupu i mam możliwość kupienia auta zadbanego to na pewno tego nie pożałuje, Ja za swojego dałem 14tyś. i jestem bardzo zadowolony z tego egzemplarza, czasem warto dołożyć 1-2tyś i mieć pewne auto a nie jakiegoś rozbitka albo katowanego na wioskach.
charakterystyczny dźwięk niezawodnego niemieckiego ropniaka, jak na autko za 14tyś kultura pracy idealna podobnie jak elastyczność silnika
płynnie, idealna do tego silnika, jak umie się już nią posługiwać to auto jedzie jak automat. Żadnych szarpnięć itp.
Wystarczy się przejechać tym autkiem po Polskich drogach aby się w nim zakochać, prowadzi się idealnie, bardzo łatwo go wyczuć.
czy to motocyklista czy cokolwiek innego zawsze widać go w lusterku (18 letnie auto z el.lusterkami :) ) cofanie nie wymaga czujników parkowania :)
jak na rasowego Niemca przystało wszystko na swoim miejscu a nawet dziś wygląd jest super i się nie starzeje,panel el. szyb i el.lusterek zrobiony doskonale, wszystko zrobione z najwyższej jakości miłych w dotyku materiałów. REWELACJA
po 3 min. w autku jest już cieplutko a na maksymalnym nawiewie można poczuć \"wiatr we włosach\" :)
mam 187 a fotel nie jest do końca odsunięty, miejsca jest naprawdę dużo
do 140 idealnie powyżej słychać trochę kultowego już silnika 1.9 TD
to co każdego posiadacza B4 dziś bardzo cieszy to tankowanie na pełnym baku 1200 przy spokojnej jeździe to rewelacyjny wynik
Dziś w naprawdę dobrym stanie można kupić za 11-12 tyś. to dobry zakup. Auto będzie jeszcze długo służyć kierowcy
18 lat mu stuknęło i NIC !!!!
18 lat mu stuknęło i NIC !!!! autko jeżeli było zadbane to jest niezawodne

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TD 75KM 55kW [l/100km]