Oceny Audi 80 B4 Sedan 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1994

Audi 80 B4 Sedan 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1994 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi 80 B4 Sedan 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1994

Audi 80 B4
Auto wygodne, ze znakomitymi właściwościami jezdnymi. dobrze wyposażone. Jedyny problem jaki mam obecnie to silnik. wycieka z niego olej w miejscach łączenia ze skrzynią biegów i z turbosprężarki.
~Bartek
Audi 80 B4
Jak to mówi mój brat: "Nie ma lepszego auta od Audi 80". Zgadzam się z nim w 100%. Tak dobrego auta już nigdy nie wyprodukują. Jak dla mnie auto rewelacja. Nie psuje się, tanie w utrzymaniu, oszczędne, niezawodne, buda w ocynku, zawieszenie i silnik nie do zarżnięcia. Czego chcieć więcej? Co prawda mój egzemplarz dużo kosztował, ale warto było. Dla niektórych ten przebieg może wydawać się nieprawdopodobny, jednak gdy mój brat...
~Janek 44
Audi 80 B4
Audi 80 b4 jak na początek lat 90, było całkiem niezłym samochodem o nowoczesnej, zaokrąglonej karoserii. Bardzo dużym technologicznym postępem było w całości ocynkowanie nadwozia. Silniki jak na tamte czasy były bardzo nowoczesne np. wprowadzony wtedy 1.9 TDI z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Dlatego marka Audi wyrobiła sobie renomę wśród klientów na długie lata. I właśnie dlatego teraz za znaczek Audi, pomimo że te auta najlepsze lata i...

Usterki Audi 80 B4

Audi 80 B4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~biały
Audi 80 B4
to super trwałe i proste auto mimo tylu lat wciąż może się podobać dość wygodne i bardzo tanie w eksploatacji. takich aut już nie produkują...
~Fan marki 131182
Audi 80 B4
Moje auto jest z 1993r i dałem za nie niecałe 10 000zł. Mogę smiało powiedzieć że za takie pieniądze ciężko jest kupić porównywalny samochód tej klasy w dislu, z ocynkowaną blachą, tanimi częściami itd. Audic jest dużo na rynku, są i krajowe i sprowadzane ale żeby kupić w dobrym stanie i rozsądnym przebiegiem trzeba trochę poszukać. Gwarantuje że się opłaca i gorąco polecam ten model.
~xxx
Audi 80 B4
troche niemcom niewyszedł samochud bryła fajna ale wnętrze to chyba chinczycy robili
Audi 80 B4
Znakomite auto!!! Bardzo dobre blachy silnik jest znakomity nie do zajechania. I co najważniejsze nie drogi w utrzymaniu. części są bardzo tanie. POLECAM TO AUTO W 100%
Audi 80 B4
Bardzo dobrze zkonstruowany samochód o ponadprzeciętnej jakości wykonania(jakość wykonania wnętrza przewyższa większość nowych modeli - zwłaszcza japońców) z silnikiem TDI (ja mam 110 KM) Super sprawa - jeździ się szybko i tanio. Mój rekord na jednym baku(68,5 l - 1430kilometrów). Fajna sylwetka - mimo 13 latek jest super (B4)
~mczajek
Audi 80 B4
Auto naprawdę mimo lat w bardzo dobrym stanie. Naprawy niedrogie. Niestety często trzeba jeździć do mechanika z zawieszeniem (nie na polskie drogi), średnio co pół roku coś znowu zaczyna pukać, jak nie z tyłu to z przodu :(
~Adi
Audi 80 B4
dużo mitów na temat tego samochodu ale to tylko mity i nie prawda że niemiecki samochów jest bezawaryjny!