Oceny Audi 80 B4 Sedan 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1994

Audi 80 B4 Sedan 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1994 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi 80 B4 Sedan 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1994

~Bartek
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Jak to mówi mój brat: "Nie ma lepszego auta od Audi 80". Zgadzam się z nim w 100%. Tak dobrego auta już nigdy nie wyprodukują. Jak dla mnie auto rewelacja. Nie psuje się, tanie w utrzymaniu, oszczędne, niezawodne, buda w ocynku, zawieszenie i silnik nie do zarżnięcia. Czego chcieć więcej? Co prawda mój egzemplarz dużo kosztował, ale warto było. Dla niektórych ten przebieg może wydawać się nieprawdopodobny, jednak gdy mój brat...
2,9
~Janek 44
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Audi 80 b4 jak na początek lat 90, było całkiem niezłym samochodem o nowoczesnej, zaokrąglonej karoserii. Bardzo dużym technologicznym postępem było w całości ocynkowanie nadwozia. Silniki jak na tamte czasy były bardzo nowoczesne np. wprowadzony wtedy 1.9 TDI z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Dlatego marka Audi wyrobiła sobie renomę wśród klientów na długie lata. I właśnie dlatego teraz za znaczek Audi, pomimo że te auta najlepsze lata i...
~mczajek
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Auto naprawdę mimo lat w bardzo dobrym stanie. Naprawy niedrogie. Niestety często trzeba jeździć do mechanika z zawieszeniem (nie na polskie drogi), średnio co pół roku coś znowu zaczyna pukać, jak nie z tyłu to z przodu :(
~Marlboro
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Polecam z pełną odpowiedzialnością, części typu zawieszenie, tarcze, kolcki są śmiesznie tanie, auto do dziś bardzo ładnie wygląda, jeżeli ktoś się przymierza do zakupu i mam możliwość kupienia auta zadbanego to na pewno tego nie pożałuje, Ja za swojego dałem 14tyś. i jestem bardzo zadowolony z tego egzemplarza, czasem warto dołożyć 1-2tyś i mieć pewne auto a nie jakiegoś rozbitka albo katowanego na wioskach.
~Fan marki 131182
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Moje auto jest z 1993r i dałem za nie niecałe 10 000zł. Mogę smiało powiedzieć że za takie pieniądze ciężko jest kupić porównywalny samochód tej klasy w dislu, z ocynkowaną blachą, tanimi częściami itd. Audic jest dużo na rynku, są i krajowe i sprowadzane ale żeby kupić w dobrym stanie i rozsądnym przebiegiem trzeba trochę poszukać. Gwarantuje że się opłaca i gorąco polecam ten model.
~holmes
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
jak kupilem wydawal sie drogi ale mam go juz ponad 4 lata i musze stwierdzic ze w sumie wyszedl mnie tanio.powazniejsza naprawa to nastawnik pompy,ale po 200 tysiacach to normalne(silnik nierowno pracowal)koszt500zl ale teraz chodzi jak nowy,wycisnalem nim 203km/h,na zbiorniku robie ponad 1000km(po zalaniu odpowietrznika).Spala w mieszanej5.5-6l/100 na autostradzie mniej.Super autko.
~Mexy@poczta.fm
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Mam problem, bo samochód ma juz ponad 10 lat, ale jeśli jest wygodny, oszczędny, niezawodny, a wygląd lakieru nie odbiega od A6 z 2002r! to jaki sens ma pozbywanie sie go? Zrobiłem nim ponad 150 tys. km Nigdy nie przypuszczałem że tak długo będę jeżdził jednym modelem (juz ponad 3 lata) więc jeszcze nie raz miniemy się na drodze! Pozdrawiam wszystkich!
~guide5@wp.pl
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Bardzo dobrze zkonstruowany samochód o ponadprzeciętnej jakości wykonania(jakość wykonania wnętrza przewyższa większość nowych modeli - zwłaszcza japońców) z silnikiem TDI (ja mam 110 KM) Super sprawa - jeździ się szybko i tanio. Mój rekord na jednym baku(68,5 l - 1430kilometrów). Fajna sylwetka - mimo 13 latek jest super (B4)
~adrian12322@onet.eu
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Znakomite auto!!! Bardzo dobre blachy silnik jest znakomity nie do zajechania. I co najważniejsze nie drogi w utrzymaniu. części są bardzo tanie. POLECAM TO AUTO W 100%
4,1
~biały
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
to super trwałe i proste auto mimo tylu lat wciąż może się podobać dość wygodne i bardzo tanie w eksploatacji. takich aut już nie produkują...
Audi 80 B4 Sedan