Oceny Audi 80 B4 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1991-1996

Najnowsze oceny Audi 80 B4 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1991-1996

1,8
~WisłaMojeMiasto
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Jest to moja druga 80 b4. Pierwszą kupiłem jako 2-letni samochód, i zrobiłem nim 200kkm, tamten był idealny bo był nowy. Tego mam rok, po tym jak zawiodłem się na passacie b5 postanowiłem wrócić na stare śmieci... i wiecie co, te samochody były świetne dopóki były nowe, teraz większość na rynku to zajechane trupy, nadające się na złom. Mój może nie jest jeszcze taki zły, a przynajmniej pod względem blacharskim, jednak mechanika/zawieszenie,...
1,9
~Arek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Porazka na całej lini , szukałem tego modelu 2 miesiące po 3 tygodniach zdałem sobie sprawe że kupienie b4 w idealnym stanie graniczy z cudem (3 egzemplarze były bite w róznych miejscach , miałem miernik lakieru tak więc wiem , czwarty egzemplarz był od handlarza niby auto igła... Zajechałem i jak tylko zobaczyłem przebieg 113 tys.Km a rocznik auto był 93 to olałem to z góry, poprostu żenada co ludzie wymyślają i kombinują. Gdy wreszcze...
1,1
~andrzej
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Niepolecam , auto nudne jak flaki z olejem , silnik pali dużo a osiągi mierne , powyżej 100 km/h w środku jest tak głośno że nieda się rozmawiać:/ , słabe zawieszenie zwłaszcza przednie , w zakrętach strasznie kołysze autem na boki:/ poprostu jedna wielka pomyłka://niepolecam nikomu tej kupy gówna. !!!!!
~mg
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Takiego auta już chyba nikt nie będzie produkował: za trwałe, za mało pali, nie psuje się.Oprócz normalnych kosztów eksploatacji z wiekszych awari to było wymienienie uszczelki pod pokrywą zaworów i wymiana przewodów paliwowych.Myślę że tak naprawdę auto ma jakieś 100tyś km więcej niż na liczniku(wiadomo cofany...)Aha nie zamierzam go sprzedawać chociaż kupuję inne( pewnie bedzie gorsze)
~marek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Jakbym potrzebował jechać natychmiast na drugi koniec Polski to siadam i jadę. Nigdy nie było poważnej usterki i jak ostatnio regulowałem silnik (nie żeby źle chodził ale regulować i sprawdzić nie zaszkodzi)mechanik powiedział że silnik w idealnym stanie i można jeszcze 200000km zrobić. No i jak tu sprzedać takie stare i niezawodne auto??? i co kupić bo nowsze audice to już \"ne je to\".
~Adrian
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
tak świetnego silnika nigdy nie spotkałem, dynamika jazdy, przyspieszanie, małe zużycie paliwa, wspaniały silnik (Silnik)
~przemko1986
~virtous
~leszek G
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
silnik pracuje jak zegarek zero problemu z rozruchem spala tylko 5l na 100km jest bardzo oszczedny jak na silnik 1.9 pojemnosci z110 kucykami (Silnik)
Audi 80 B4 Sedan