Lista ocen Audi A2 1.4 TDI 75KM 55kW 1999-2005 (36) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AgaM1981
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Hmm prawie dwa lata na polskich drogach i już parę rzeczy się posypało, łożysko, łączniki stabilizatora ale jak na ilość dziur w polskich drogach nie jest najgorzej. Na zakrętach cudownie trzyma!
~ambrozy
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Pierwszy powód dlaczego żałuję zakupu. Zawieszenie jest straszanie trwarde, czuć każdą nierówność, nawet tą które nie są widoczne gołym okiem, przenosi spore drgania.
~dzidek_z@o2.pl
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Po 4-rech latach eksploatacji,jestem pewien,że nie jest to zawieszenie na polskie drogi.Przejazd przez Warszawę może przyprawić o zawał serca.
~zzip
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Za twardy na nasze drogi, skacze jak żabka na nierównościach-po felgach S-line z profilem 40 zostało tylko wspomnienie bo nie da sie na tym jeżdzić
~Marins
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
spoko - ja lubie twarde zawiasy łącznik stabilizatora - nie kupować za 20 zeta lepiej dołożyć i za 40-50 dych wydać oszczędność na robociźnie^^
~kryzys
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
powiedziałbym bardzo przeciętnie nie dojść że niskie to bardzo twarde i słychać toczenie kół w audi tego nie powinno być
~100krotka
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Bardzo dobre amortyzatory, tylko nie wiem czy się sprawdzą w naszych polskich warunkach, bo zawieszenie jest z lekka twarde.
~albertini
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Auto twarde ale bardzo bezpieczne. Po 160tys.km wymienilem drazek stabilizatora z lewej strony. Pozatym wszystko OK .
~don_pazurro
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
twardo, ale bezpiecznie, trakcja dzięki elektronice doskonała, średnio wypada zawieszenia przy poprzecznych nierównościach
~xixix
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Trzymanie na zakrętach bajka. Na dziurach trzeba być ostrożnym - zawieszenie jest twarde i o małym skoku.