Ocena kierowcy - Audi A3 8P Hatchback 3d

Rok produkcji 2007
Audi A3 8P Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Karoseria : jest piekny! rocznik 2007
Przeniesienie napędu
Autko bardzo ladne a tymbardziej w kolorze czarnym, agresywne ;-) to moje pierwsze autko, jestem kobieta i niepowiedziane ze jako pierwsze auto trzeba kupic jakis zlom, poprostu je kocham ;-), wnetrze sliczne niepotrzeba skor bo tapicerka wyglada idealnie, elekancko,srodek bardzo ladnie wykonczony i masywny,
super przyspieszenie, niejeden facet zazdrosci ;-)
to zalezy nieraz biegi wchodza idealnie, nieraz slychac hrrr, moze to zalezy od tego jak sie sprzeglo wcisnie czy do konca czy odrobine zostanie niewiem
idealnie sie trzyma drogi jest szeroki wiec niema problemow a jezdze szybko :-)
tu niestety jest problem, przy cofaniu ,,zero,, widocznosci, prawa belka bardzo przeszkadza, i z przodu ten sam problem, ale w miare praktyki idzie lepiej
szybko sie nagrzewa i przewietrza
posiadam wersje 3 drzwiowa, z tylu woze 2 dzieci i 2 foteliki oczywiscie, powiem niema problemu dzieci same wchodza ale 3 osoba z tylu miedzy foteliki sie niezmiesci napewno, kierowca ma duzo miejsca idealnie, troche przeszkadza podlokietnik ale ja go poprostu odchylam i po problemie
silnika nieslychac praktycznie wcale, chyba ze sie przygazuje ;-)
wymiana opon sportowych koszt ogromny i jakie kolwiek czesci sa bardzo drogie, i pali w miescie wydaje mi sie ze duzo
cena i wyglad auta pasuje za ta cene warto kupic bo autko jest sliczne
niemialam drobnych usterek
od kupienia musialam wymieniac niewiem jak to sie nazywa to co daje autu przyspieszenie bo gdy naduszlo sie gaz auto jechalo srednio...

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI PD 140KM 103kW [l/100km]

0,0