Oceny Audi A3 8P Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW 2003-2008

Audi A3 8P Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW 2003-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi A3 8P Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW 2003-2008

~Miczel zadowolony
Audi A3 8P
Audi A3 2.0 TDI naprawdę godny polecenia samochód, za kwotę 30 tys. otrzymałem wspaniale auto i nie żałuję wyboru. Prezentuje się wyśmienicie , posiadam przedni zderzak jeszcze przedliftowy ale dla mnie własnie wygląda rasowo i drapieżnie , wiadomo można sobie zderzak wymienic na większą \"kratkę\" ale do tego dochodzi maska z racji na przetloczenia- moim zdnaiem nie warto bo prezencja jest mega. 18 calowe felgi to poezja , auto toczy sie i...
~Leebros
Audi A3 8P
Autko godzące, z pozoru nie do pogodzenia, założenia: sport + oszczędność. Na pewno nie można go nazwać autem rodzinnym, do tego duzo bardziej nadaje sie werska sportback. Jazda nim to czysta przyjemność :) .
~kalaszek
Wygląd dźwięk przestrzeń itd itd Całokształt jak najbardziej OK

Usterki Audi A3 8P

Audi A3 8P – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomasz Czajkowski
Audi A3 8P
Świetne auto na codzien, do pracy, na wakacje, wielkosc pojazdu umozliwia parkowanie w praktycznie kazdym ciasnym miejscu i latwe poruszanie sie po miescie
~Marcin
Audi A3 8P
Samochód całkiem ciekawy, świetnie się prowadzi jest dynamiczny i oszczędny. Poziom wyposażenie i komfort na przyzwoitym poziomie niestety ciągłe usterki mojego egzemplarza psują ten dobry wizerunek :/
Audi A3 8P
Po aucie za ponad 100 tyś. powinno się oczekiwać bezawaryjności przynajmniej przez okres 2lat. A ja w ciągu 3 m-cy kilkukrotnie odwiedziłem serwis.Beznadziejne wycieraczki (wymieniłem 2szt.- oczywiście gwarancja nie obejmuje ). Amortyzatory tylne do wymiany po 2tyś.przebiegu. Przy wymianie oleju w ASO leją na min.minimum. Po 3 tyś .od wymiany oleju zapaliła się kontrolka poziomu oleju. w Serwisie powiedziano mi że to normalne i muszę kupić 1l...
~Marcin S.
Audi A3 8P
Ogólnie polecam. Jeśli tylko nie ma problemów z silnikiem, A3 spisuje się rewelacyjnie i daje sporą radość z jazdy. Ktoś kto lubi prowadzić samochód, a nie tylko przemieszczać się z punktu A do B, doceni walory tego auta. Warto dodać, że wizualnie pięknie się prezentuje (szczególnie czarny). Dla zainteresowanych zakupem lub właścicieli polecam stronę: a3-club.net
~Dawid
Audi A3 8P
Wybieralem pomiedzy Audi i BMW, lecz Audi wygralo dzieki doskonalemu wykonczeniu wnetrza.
~ja.s
Audi A3 8P
Naprawdę wspaniałe auto , bardzo dynamiczne i oszczędne . Polecam wszystkim , najlepiej kupic nowe w krajowym salonie lub od 1-szego właściciela ( unikac zjechanych trupów po przejściach z prywatnego importu od handlarzy )
~Kuba
Audi A3 8P
Auto bardzo ekonomiczne, silnik ma wady fabryczne ale jeżeli kupimy zadbany i doinwestowany egzemplarz to nie powinno być większych problemów. Bardzo dobre osiągi... byłem zaskoczony tym jak to auto dynamicznie przyspiesza.
Audi A3 8P Hatchback 3d