Lista ocen Audi A3 8P Sportback (86)

~Bartosz
Sportback 2.0 FSI 150KM 110kW
Auto ze skrzynią biegów tiptronic. Jeśli szukacie samochodu który dowiezie was z punktu A do punktu B w komfortowych warunkach dobry wybór. Należy jednak pamiętać aby sprawdzać poziom oleju i płynu chłodzącego. Katalogowo 1l na 1000km to norma (problemy z pierścieniami które seryjnie wychodziły zbyt wąskie i olej wydostawał się poza silnik). Poza tym dosyć problematyczny zmiennik faz rozrządu (nie uniemożliwia on jazdy jednak jeśli jest...
~zwijaczxxx
Sportback 1.9 TDI 105KM 77kW
Ekonomiczny, a przy tym zrywny. Troszkę klekocze ale nie stanowi to żadnego problemu. Jak na razie (odpukać) 0 awarii. (Silnik)
~Gaco
Sportback 1.6 102KM 75kW
Super autko co prawda nie jest za duże ale dla rodziny 2+1 takiej jak moja idealne
~maciej993
Sportback 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Ładna prezencja auta, wykończenie na wysokim poziomie.
~f3r53k
Sportback 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Samochód z tym przebiegiem 217tys (aktualny) bardzo dobrze sie spisuje, wiadomo terazniejsze diesle po 200tys trzeba co nie co zrobić, ale tragedii nie ma. Jeżeli ktoś ma dobrych znajomych i trochę wiedzy oraz szybko myśli potrafi sam zapobiec wielu tzw wyskokom
3,8
~marcin
Sportback 2.0 TDI PD 170KM 125kW
zwykły samochód, bardzo atrakcyjny wizualnie,jkościowo wykonany, Zbyt paliwożerny ,trochę za głośny Nie sportowy -przecież to TDI
~Tomek
Sportback 1.8 TFSI 160KM 118kW
Byłem bardzo zadowolony z tego auta. Dobrze wygląda i dobrze spisuje się na drodze.
~Cezary
Sportback 1.6 102KM 75kW
Silnik nie jest demonem mocy, jednakże dobrze sprawdza się w mieście. Silnik został wybrany ze względu na niską awaryjność i prostotę konstrukcji. Przed zakupem był również rozpatrywany silnik TSI 1.2 jednakże brak opini o tym silniki oraz obawa szybszego zużycia turbiny na krótkich trasach spowodowała wybór silnika 1.6. (Silnik)
~Daromax1
Sportback 2.0 TDI CR 140KM 103kW
Znakomity samochód zarówno dla dynamicznych singli jak i rodziny z dzieckiem. Polecam z czystym sumieniem.
~użytkownik
Sportback 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Samochód godny POLECENIA. Wbrew negatywnym opiniom zaszłyszanym na niektórych forach POLECAM ten model i koniecznie ten silnik 170KM to wystarczająca moc do tego samochodu. Silnik Ok, wyposażenie ok, spalanie niewielkie, komfort podróży ok jedyny mankament to bagażnik wiem ze to nie jest kombi ale odrobinę większy bym sobie życzył.
Audi A3 8P Sportback