Ocena kierowcy - Audi A3 8P Sportback

jacusix, 6 lat temu
Silnik 3.2 VR6 250KM 184kW
Rok produkcji 2008
Audi A3 8P Sportback 3.2 VR6 250KM 184kW 2004-2009 - Oceń swoje auto
Auto super. Jedno z najlepszych na rynku. Duży żywotny silnik, możliwość zamontowania LPG, piękny dźwięk, wygodny, przyspieszenie ok 6.2 s. do 100km/h. , napęd na 4 koła. Jak chcesz to dokładasz turbo lub kompresor i z 250 na 400 do 600 koni bez zakucia. Do 30-stki, bez żony i bachorów - auto idealne.
Jedyna bolączka to rozrząd. Do wymiany nawet już od 150 tys. km przebiegu. Ok 1000 zł części i 1000 zł robocizna ponieważ trzeba wyjąc silnik.
Lata jak łopata, ok.
Super.
Jest ok choć kamera cofania nie szkodzi.
Nie po to kupujesz auto ze sportowym zadziorem, żeby wozić śpiące dzieci. Ciche samochody zabijają dzieci. Akcja społeczna załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie.
Przy automacie spalanie od 8 do 22 litrów. Jak jedziesz jak pipa w trasie to możesz zejść do 8 litrów... gazu... Nie wiarygodne ale prawdziwe. Sprawdziłem. Czytając kiedyś czyjś komentarz: "Spodziewałem się spalania na poziomie 18 litrów, nie zawiodłem się" na początku byłem przerażony ale jak przeliczysz, że to przy naprawdę dobrej zabawie i to na LPG to naprawdę nie jest tragedia. A auto lubi zabawę. Średnie spalanie na mieście 15 litrów LPG czyli ok 30 zł.
Bardziej opłacalny zakup niż s3/rs3 na tsi, tfsi czy innym badziewiu.
Jak przy każdym aucie.
Tylko rozrząd.