Lista ocen Audi A3 8V (8)

4,1
~Rafał
S3 Limousine Facelifting 2.0 TFSI 300KM 221kW
Użytkuje auto drugi miesiąc i póki co nie ma do czego się przyczepić. Wykończenie na bardzo wysokim poziomie, dynamiczny silnik, bardzo szybka skrzynia biegów choć w trybie comfort ma lekkie opóźnienie, z przodu dość przestronnie, z tyłu raczej miejsca na krótkie przejazdy. Bagażnik wystarczający dla 2 osób na wakacje. Stosunek ceny do jakości, dynamika i ilość gadżetów w środku zadowalająca. Rewelacyjny wirtualny kokpit.
~Szymon
S3 Limousine 2.0 TFSI 300KM 221kW
Przesiadłem się z największego do najmniejszego sedana z gamy audi. Poprzednim Audi A8 jeździłem dokładnie cztery lata - przez ten czas pokonałem niespełna 200 000 km . Dlaczego z największej limuzyny przesiadłem się do pretendenta miana limuzyny?! Dlatego , że przez cztery lata naprawdę miałem dość ciszy , spokoju , wyważenia, etc...
~Marek
S3 Sportback 2.0 TFSI 300KM 221kW
Jak dla mnie ideał, wygodny, szybki, z genialnym wyposażeniem. Po mieście najlepszy samochód jaki może być, w trasie potrafi być ekonomiczny :) Wzbudza podziw i zazdrość ;)
~Kacper
S3 Sportback 2.0 TFSI 300KM 221kW
Auto kompletne, ciężko wymagać czegoś więcej . Nie mam na co narzekać.
~B
S3 Sportback 5d Facelifting 2.0 TFSI 300KM 221kW
Niesamowite wrażenia z jazdy. Bagażnik mały ale szafkę z Ikei da się przewieźć. Wózek dziecięcy raczej się nie zmieści. Zdecydowanie najlepszy samochód jaki mialem. Kupiłbym ponownie.
1,9
~Klaudia
S3 Cabriolet 2.0 TFSI 300KM 221kW
Auto jest z pewnoscia dla tych, ktorzy lubią ergonomiczną jazdę. Nie moge powiedziec, ze jest to perfekcyjne auto, ale wiem, ze wychodzą przy nim mega mocne i profesjonalne sesje zdjeciowe, ktore mozesz zobaczyc na instagramie: zauraczam. W aucie mozna sie fajnie pobawic bo ma jednak sporo miejsca, to tez zobaczysz na instagramie;) Czy ogolnie polecam? I tak i nie, zalezy od tego jakim kierowcą jesteś i jak lubisz jezdzic. Pozdrawiam
~mati
Limousine 2.0 TFSI 300KM 221kW