Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Avant

Silnik 1.8 20V 125KM 92kW
Rok produkcji 1999
Audi A4 B5 Avant 1.8 20V 125KM 92kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Inne : wykonczenie wnetrza
Zawieszenie : raz w roku wymiana za 2200zł (30 tys km)
gdybysmy mieli inne drogi to na zawieszeniu mozna by zrobic wiecej niz 30 tys i bylo by rewelacyjnie
bez zarzutu, bez awari, droga wymiana paska rozrzadu, rolek napinaczy ok 900zł dostalem od warsztatu gwarancje na 80tys i pilnuje tego, olej wymieniam co 12tys (czasami 3 razy w roku)
bez zarzutu,
moze i dobry ale drogi straszne
lusterko od pasarzera jest mniejsze, ale po pewnym czasie przyzwyczailem sie
idealna, czasami wydaje mi sie ze pozostale marki z tej samej polki
troche malo miejsca dla pasarzerow z tylu w pasacie B5 jest chyba wiecej miejsca, na przednich siedzeniach extra
przy kiepskich zimowkach to na pewno nie bedzie zbyt komfortowo, ja nie mam nic do zarzucenie jezdze po trasie 120-160 przecietnie i jest OK a przy 220 tez mi nic nie przeszkadza bo mi jest juz wszystko jedno
mrozy ponizej 15-20 stopni to nawet 13 LPG a tak srednio to miasto 10,5-11 trasa to 9-9,5
drogi w utrzymaniu, w ciagu 2 lat wlozylem: 2000zł zaraz po sprowadzeniu rozrzaditd,pompa wody, plyny i drobne wymiany eksploatacyjne itd, potem 700zł klocki tarcze łozyska tył, 2500 zawieszenie klocki tarcze przod, 750zł skrzynia: olej poduszka i uszczelnicza razem 6000zł nie liczac serwisu gazu i wymiany plynow i filtrow zgodnie z przebiegiem co 12-15 tys
drobiazgi sa dopracowane, wszystko OK
ciagle powtarzane zawieszenie nie na nasze drogi w niemczech mozna przejechac na tym zawieszeniu nawet 200-250tys a u nas 25-30tys powiem jeszcze ze naprawde dobry jestem w omijaniu dziur,moj mechanik opowiadał mi ze sa tacy ktorzy po 3 tyg potrafia wrocic spowrotem do warsztatu
Audi A4 B5 Avant