Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Sedan

dlugas audiholik:)), 17 lat temu
Silnik 1.8 20V 125KM 92kW
Rok produkcji 1995
Audi A4 B5 Sedan 1.8 20V 125KM 92kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
auto sprowadzone z francji bezwypadkowe od kobiety zadbane.nastepna bedzie tez a4 tyle tylko ze turbodiesel i koniecznie na wypasie.snie po nocach o quattro-piekna sprawa.moja kobieta szaleje za tym autkiem i w zyciu nie pozwoli mi go sprzedac
silnik idealnie dobrany do wagi auta elastyczny i w miare ekonomiczny zarazem.przy wyrzszych obrotach potrafi pieknie zabrzniec
biegi wchodza precyzyjnie lekko i bez zgrzytow.nawet damska reka nie bedzie miala klopotow
kompletne przednie zawieszenie wymienilem przy 200000 km do tej pory wszystko smiga pieknie.
nie narzekam majac 2m wzrostu widze doskonale droge i jej otoczenie do tylu tez dobrze
pieknosciowo wszystko na miejscu.choc na poczatku nie moglem przyzwyczaic sie do wlacznika swiatel umieszczonego tuz przy dzwigni kierunkowskazow teraz nawet o tym nie pamietam
w moim autku cos kiepskie jest to ogrzewanie ale mysle ze jak zmienie termostat ilub ewentualnie nagrzewnice to powinno byc jak w bance
z przodu super.przy wzroscie 2m mam kupe miejsca na nogi i nad glowa ale za mna jest kiepsko
to model95 wiec jeszcze wtedy nie montowali dodatkowych wyciszen komory silnika ale ja nie narzekam mimo ze przy duzych predkosciach potrafi byc glosno
za ta cene nie kupi sie nic bardziej niezawodnego i piekniejszego-wlasciwie to nie ma lepszego auta od a4
raz tylko przepalila mi sie zarowka i jedna zarowka od podswietlania zegarow nie swieci ale poza tym wszystko ok
wymienilem przegub napedowy i pompke paliwa w zbiorniku.teraz szykuje sie termostat lub nagrzewnica.jak narazie nie bylo powaznych usterek.nigdy nie zawiodl mnie w trasie.a trasy pokonuje konkretne polska-francja

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 20V 125KM 92kW [l/100km]

10,2