Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW 1995-2000 (25) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek Łęgowski
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Duża precyzja, pewne prowadzenie. Temat Zawieszenia jest kontrowersyjny, ja kupuje najtańszy zamiennik wahaczy(komplet 540zł) i powiem jedno, 2500-540zł zł ile wydasz, nie ma znaczenia, można jeździć autostradami bez końca a starczy jedna poważna dziura i element do wymiany, ten typ tak niestety ma. Nie warto wydawać kasy na oryginalne zawieszenie. A do tych co ciągle na to narzekają polecam octavie, będzie ciasto i plastikowo, no ale tańsze...
~gesman@tlen.pl
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
A tutaj jest tak: zależy kto co woli. Według mnie autko jest dość twarde (fabryczne zawieszenie) dziury w polskich drogach są odczuwalne :). Mimo tego autko jest dość komfortowe, bardzo dobrze trzyma się drogi. Zakręty można pokonywać z naprawdę duża prędkością a autko się zbytnio nie kołysze. Rewelacyjne chamulce. Należy uważać na Nasze polskie dziury, wachacze ich nie lubią :).
~Piotras
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Od tak kosztownego w eksploatacji zawieszenia wymagałbym więcej. Stare japończyki, z którymi miałem do czynienia prowadziły się lepiej (Primera P11 GT, Lancer CBO), nawet Corsa B, co prawda w wersji sport dawała większa przyjemność z jazdy.
~Blanku181
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Zawieszenie wielowahacz, cos pieknego cisza, spokój i wygoda. A Ci którzy twierdza ze czesto sie psuje to albo nigdy takiego auta nie posiadali albo wymieniali po jednym wahaczu i co jakiś czas i dlatego twierdza ze jest awaryjne.
~Mariusz90r
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Zbyt twarde zawieszenie, do tego auto jest mega podsterowne przy wolnych ciasnych zakrętach. Za to Audi jest bardzo stabilne i pewne w prowadzeniu przy dużych prędkościach.
~niuniaszek@op.pl
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
ciche daje pelen konfort:zawieszenie nie na te drogi jakie sa u nas :sa tam zastosowane wachacze aluminiowe --trzeba uwazac na dolkach,by ich nie uszkodzic
~Rzyczliwy
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
jak dla mnie prowadzi sie wzorowo, ale nowsze A4 trzymaja sie lepiej drogi. Nawracanie i parkingi - bezproblemowo.
~Luciu
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
twarde nastawy zachęcają do szybkiej jazdy, traci na tym znacznie komfort, którego nie należy szukać w tak małym autku.
~Mariusz
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
BArdzo dobra przyczepność do drogi wszystkie nierówność są wyłapywane bardzo cichutko dobra skrętność
~Marynarzyk 32
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Tragedia z tymi 4 wahaczami z każdej strony, może i jest komfort ale po 40 tyś km trzeba wymieniać:(
Audi A4 B5 Sedan