Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Sedan

Benek , 15 lat temu
Silnik 2.8 30V quattro 193KM 142kW
Rok produkcji 1997
Audi A4 B5 Sedan 2.8 30V quattro 193KM 142kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : napewno naped 4x4 to jest super sprawa w zimie bajeczka z jazdy czy gory czy morze to jest to polecam naprawde jest to moje pierwesze quattro ale napewno nie ostatanie :):)
ogolnie oceniam autko na 4 bo jest na swiecie jeszcze troche samochodow ktore sa fajniejsze ale trzeba pamietac ze to auto ma juz 12 lat i jak na te lata to jest ponad czasowy czyli przyjemna sylwetka do tego jak sie ma max wyposazenie wazne by bylo na skorze to poprostu przyjemnosc z jazdy inne mlodsze samochody moga tylko pozazdroscic to autko naprawde cieszy
silnik rewelacyjny po nim juz tylko zdecydował bym sie kupic s4 i takie sa plany bo troszeczke brakuje mocy :) pozatym silniczek pracyje bardzo fajnie :)
jak to w audi tu raczej nie ma sie do czego przyczepic biegi wskakuja bardzo plynnie mimo przebiegu 244 tys wszystko pracuje bardzo dobrze
dla mnie bomba moze innui wypowpidza sie inaczej choc w swoim zyciu przejezdzilem troche km i r rozna autka mialem to akurat ten uklad zawieszenia wielowahaczowego sprawdza sie bardzo dobrze :)
jest ok :)
tu akurat nie ma co dyskutowac wszystko na swoim miejscu wszystko sprawne mimo wieku do tego materiały jakie zostaly uzyte poprostu perfekcja :) dla mnie idealnie
spradza sie czy zima czy lato brak awarii wszystko pracuje bez problemow
to jest autko klasy sredniej wiec nie ma co liczyc na max duzo miejsca jest troche ciasnawo ale czterodrzwiowy sedan jest w sam raz dla mnie chodz dla wybredni moge zawsze zminic na a6 lub a8 :)
troche szumu przy 200 km/h ale to chyba normalne :)
no coz nikt nie kupije 2.8 po to by oszczedzac ale po to by cieszyc sie z jazdy ... pomijajac ten fakt czytalem duzo i nasluchalem sie duzo ale najlepiej sprawdzic na swoim przykladzie jak na 2.8 moja audica spala po miescie jakies 11L na trasie około 9 biorac pod uwage ze nie jest to opcja jazdy po 60km/h jest to mieszant cykl moj ojsciec zawodowy kierowca jak mu pozyczlem na tydizien autko pokazalo mu spalanie na poziomie 9,8 L /100 w miescie ciezko uwiezyc ale moj ojciec wie jak jezdzic tak ze duzo zalezy od spalania przy strej jezdzie spalanie moze dochodzic do 16-20L ale to extremalna jazda mimo to jestem zadowolony baaardzo z tego auta i spalania
jesli chodzi o jakosc to gorna polka polecam ale cena hmm moim zdaniem jest na poziomie ale tak szczerze wszystko co ma wiecej niz 10 lat powinnop kosztowac mniej niz 10 tys bo jak by nie patrzec to juz dziadki
drobiazgi nie dziala mi jedna tylna ele szyba zle to wina tego gdyz te drzwi byly ostro przerysowane i blachrz chyba je kipesko poskladal reszta dziala bez problemu tak ze nie narzekam
autko nie azawiodlo mnie od 2 lat jezdze i wymienilem rzeczy na ogol zuzywajace sie tak jak w kazdym aucie :)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.8 30V quattro 193KM 142kW [l/100km]

9,6