Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Sedan

Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 1997
Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : spalanie i zywotność
troche mało miejsca słabe zawieszenie ale silnik i kompfrt na 5. oczywiście na pełnym maksymalnym wyposażeniu s-line
na pocztaku gdy kupiłem 116 000km chodziło bardz odbrze nielicząc dislowskiego 1 biegu. teraz turbinka troche szwankowała ale po regeneracji jest ok.
działa bardzo dobrze.
trochę miękkie, ostatnim miesiacu wymianiełm komplet whaczy prawych i lewych przód . drążki i gałki (juz 2 raz) wiec narazie niestuka.
jak dla mnie bardzo dobrze.
jak u mnie bardzo dobrze
z tyłu mało miejsca naszczęście niejeżdze z tyłuy ale pare razy wioozłem znajomych na wesele (młodą pare) to niestety musiałem sie przykleic do keirownicy by mieli z tyłu miejsce.
ok
njalepsza strona auta. spalanie na komputerze i po testach od 4,0 do 5,6 maxymalnie 4 osiągam jeżdzać 80 km na np z żor do zakopnaego. po żorach (niema dyużo świateł skrzyżowań ale miasto) do 5,6. średnio pali 4,8-5,0 cykl mieszany.
troche kosztują jak na swoje lata w porównaniu z innymi kitchowymi markami obrobionymi plastikiem w środku ale warto,
wymienione rzeczy i awarie: przeguby wahacze komplet przód - na szczęscie niedrogie drązki i gąłki (za kadencji 70 000 wwymienione 2 razy) turbinka - lubi sie zawieszac po regeneracji chodzi bardzo dobrze. silniczek zmiany nawiewu padł ale wymieniony przycisk swiatel awaryjnych - niedziałały kierunkowskazy (musialem sie naszukac odp wersji) listwy drzwiowe orginalny imobilaiser mial czasy szwankowania. wskaźnik temp. oleju
brak

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 110KM 81kW [l/100km]