Oceny Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1995-2000

Najnowsze oceny Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1995-2000

2,2
~jozek
Audi A4 B5
ok wszystko ale koszty utżymania b.drogie (serwis i czesci) , zwłaszcza zawieszenie drogie a jest b. słabe . Auto nic nie reprezentuje a uytzrymanie koszmarne.
~Stef
Audi A4 B5
Mimo to auto wspominam bardzo dobrze, daje duza frajde z jazdy jest oszczedne i moim zdaniem calkiem niezle sie prezentuje. Pozatym mio uplywu lat naprawde kabina i sama jazda tym autem pokazuje ze jest to klasa wyzsza. W porownaniu do mojego poprzedniego auta VW Polo to kosmiczna roznica.
~Adam
Audi A4 B5
Czytając negatywne oceny napisane przez poprzedników byłem zaskoczony tym ile jadu wylewają na ten samochód. Z drugiej jednak strony domyślam się dlaczego tak się dzieje. Po prostu znakomita większość egzemplarzy na rynku jest już mocno wyeksploatowana. A jeśli dodamy do tego fakt że większość kierowców w Polsce naprawia swój samochód dopiero jak coś się prawie urywa i drutem nie można już podwiązać to już wiem z czego to wynika. Kupując to...

Usterki Audi A4 B5

Audi A4 B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~narty_jezusa
Audi A4 B5
Kupil bym ponownie, bezapelacyjnie. Silnik AFN jest poprostu nie do zajechania :)
~P.MAKO
Audi A4 B5
AUDI A4 TO SAMOCHOD DAJACY RADOSC Z JAZDY. PEWNIE ZE MA SŁABE PUNKTY ALE WYGLĄD DO DZIS MA NAPRAWDE ŁADNY A PIERWSZE ROCZNIKI TO 1995 ROK WIEC AUTKO NAPRAWDE JEST PONADPRZECIETNE I PREZENTUJE SIE SUPER.
~radzio509
Audi A4 B5
Nie można w zasadzie się do niczego poważnie przyczepić. Chciało by się tylko jeździć troszkę nowszym modelem :) Może w środku nie jest najśliczniejszy, ale czas jakoś poważnie nie naruszył estetyki i nie ma czego się wstydzić.
~mwmisiek82
Audi A4 B5
jestem zadowolony z mojej Andzi:) w miare dynamiczna potrafi jescze ruszyc z kopytem pomimo wieku i skrzyni automatycznej troche za duzo pali jak na 14 latke wyglada naprawde elegancko ( ciemny granat metalic z chromkami w okolo szyb i na 16 aluskach). nie jest jak narazie awaryjna jezdzi sie milo , przyjemnie, i w miare wygodnie:)
Audi A4 B5
Auto poza kiepskim zawieszeniem spisuję się idealnie
2,8
~kotek
Audi A4 B5
Jest to jeden z najgorszych samochodów jakim jeździłem. Wcześniej jeździłem Peugeotem 405 z dieslem. Peugeot miał swoje lata i przebieg 400 tys km ale ogólnie nie miałem z nim żadnych problemów. Ale, że był stary, postanowiłem nabyć nowszy samochód. Wszyscy dookoła, bliscy i znajomi zachęcali do kupna Audi albo VW. Skusiłem się na Audi A4. Mocno przepłaciłem za ten samochód bo mogłem w tej cenie kupić coś innego i większego. Najpierw był...
Audi A4 B5
Autko fajne dość pakowne, choć brakuje trochę miejsca dla pasażerów. Zawieszenie dość miękkie ale dobrze spełnia swoją rolę i nie wymaga aż tak częstych wymian 100 tys km spokojnie można robić co przy moim użytkowaniu wystarcza na 3 lata spokojnie .
Audi A4 B5 Sedan