Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Sedan

Audi, 14 lat temu
Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 1998
Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Inne : Wszystko, to jest mój drugi samochód i jestem z niego bardzo zadowolony
Trafiłem na model w którym silnik jest zadbany, bardzo cichy w porównaniu do 2.0 tdi 140KM. Dobre przyspieszenie. Nie bierze oleju.
Dwójka daje czasem lekko już zachaczyć ale nie mogę narzekać
90% jazdy to są drogi szybkiego ruchu, z zawieszenia jestem bardzo zadowolony, nie jest na szczęście twarde. Musiałem wymienić tylne amortyzatory a to dlatego że w jednym z nich popękana gumowa osłona podeszła pod uszczelkę i wyciekł olej. Oprócz tego nic nie stuka nic nie puka. Oby tak dalej.
Hmm.. no ostatnio zrobiło mi się ciepło bo chciałem zjechać na prawy pas i w ostatnim momencie zobaczyłem w prawym lusterku zarys samochodu - martwy punkt. Prawe lusterko posiada za małe pole \"widzenia\". Gdybym w tylnym zderzaku miał czujniki cofania byłoby super, a tak to cofanie na czuja.
Mam wszystko pod ręką,
Jeśli chodzi o ogrzewanie to trzeba trochę poczekać.
Lewy łokieć spiera się na oparciu drzwi a drugi zajmuje cały podłokietnik, na trasach kierownice trzymam paluszkami :) Na szczęście w tyle nie siedzę bo bym miał mało miejsca. Fotele żadnym cudem nie są ale też nie jest źle, najlepiej siedziało mi się w starej BMW 7
W środku i na zewnątrz jest bardzo cichy a to za sprawą dobrego wygłuszenia. VW w tej materii ma duże braki.
Opel corsa 1.2 spalał mi powyżej 6l benzyny, tu jest jeszcze lepiej. Max spalił mi 5.7L ale ropy :)
Przepływomierz padnięty. Tylni amor padł z winy gumy. która podeszła pod uszczelkę.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 110KM 81kW [l/100km]

5,2