Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Sedan

adrian, 13 lat temu
Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 1998
Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Zawiodłem się na tym aucie , nie brałem pod uwage pogłosek jakie krązyły o tym aucie , chodzi o pękające głowice , miałem ta awarie po ok roku użytkowania a zlikwidowania tego problemu kosztował mnie ok.2800 zł i to po znajomości, komputer lubi czasem wariować i to też jest dość uciążliwe , pozatym korozja tylnej klapy bagażnika a auto nigdy nie było bite , dodatkową wadą jest cena zawieszenia wielowachaczowego fakt jest ono wygodne ale szybko się zużywa a cena nowego zawieszenia to 1900 zł. Wypisuje same wady ale niestety taka jest moja opinia , jedyna zaletą jest niskie spalanie tzn. gdy ciśniemy na maxa auto spali nawet 9 l . Nie nadaję się do jakiejś sportowej jazdy , jest to poprostu samochód do zwykłego poruszania się od punktu a do b. jednostka dość słaba jak na 110KM dla przykładu silnik benzynowy 1.6 105 KM bezproblemu wypżedzi to audi. Mimo że auto jest tanie w zakupie to dalsza eksploatacja niejest tania i niemówie tu o spalaniu tylko o normalnych wymianach częśći eksploatacyjnych typu filtry i płyny i niestety cena zawieszenia która jest kosmiczna a niewspomne o elementach silnika bo to już zabójstwo dla portfela . Moją opinią tego niby fajnego i taniego auta chciałem przestrzec tych którzy planują zakup tego auta , zastanówcie się 10 razy nim zdecydujecie się na zakup. Ja kupiłem i szczerze żałuje.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 110KM 81kW [l/100km]

6,9