Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Sedan

theblack666, 16 lat temu
Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 1996
Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny : nie spodziewałem się że tak dobrze może działać climatronic. rewelacja. system nagłośnieniowy oryginalny też super.
Inne : zdażyło mi się że elektryczny szyber sam się uchylił, nie iem czy to wina sterownika czy czegoś innego.
Układ elektryczny : po wjechaniu na dziurę przy dużej szybkości przestał grać lewy głośnik, na szczęście na kilka dni. nie winię auto tylko drogowców.
ogólnie autko bardzo ładnie się prezentujące, ładna sylwetka, sportowy charakter i nie zawodne. duży bagażnik jak na sedana. wygodny i prestiżowy samochód. każdy nowy nabywca na pewno nie będzie żałował zakupu tego auta.
silniczek pięknie klekocze, żadnych wycieków po takim przebiegu ani kołatania obrotów. samochód cały czas serwisowany więc może dlatego w takiej kondycji
automat sprawuje się dobrze. mógłby byś tylko 5 biegowy. wymieniałem ostatnio olej, żadnych wycieków ze skrzyni.
zawieszenie troszkę jak w sportowym aucie, ale wygodne fotele rekompensują dziurawe drogi. zobaczymy jak długo wytrzyma po naszych "równych" jezdniach
mogło by być trochę lepiej z widocznością do tyłu, reszta jak najbardziej ok
wszystko bardzo ładnie dostępne. do przycisków można się przyzwyczaić po kilku jazdach autkiem.
climatronic robi swoje. ogrzewanie przedniej szyby po prostu super. 10sekund i szybki suchutkie.
zdecydowanie za mało miejsca dla pasażerów na tylnych siedzeniach. w pasacie o niebo lepiej. na szczęście ja jeżdżę jako kierowca więc mi to nie przeszkadza i dlatego 4gwiazdki
jest tak jak powinno być w tej klasie auta. ostatnio nawet jak cofałem to nie słyszałem gościa trąbiącego na mnie z tyłu.
spalanie mam niespełna 7 literków ale to pewnie przez chip i klimę. przy 80km/h i tempomacie sporo poniżej 4,5. ale kto jeździ 80 na godz. audicą. ceny napraw chyba odpowiednie jak do ceny auta. mogło by być jednak trochę taniej. jeśli znajdzie się odpowiedniego specjalistę to nie dokłada się za robotę u trzech mechaników.
wykończenie auta w jak najlepszej jakości. nic nie skrzypi, wszystko pod ręką, wygodne fotele, bardzo trwała skóra. no a do tego blacha ocynk co na nasze warunki jest niezastąpionym skarbem. nawet autko w starszym wieku będzie długo służyło właścicielowi. polecam!!!
przycinający się szyber, centralny zamek to chyba najczęstsze usterki.
jeśli chodzi o niezawodność to można polegać na tym aucie. jedynie można się czepiać drobnych usterek.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 110KM 81kW [l/100km]

6,2