Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Sedan

Michalb_84, 14 lat temu
Silnik 1.9 TDI 116KM 85kW
Rok produkcji 2000
Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW 2000 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Bardzo duże brawa dla inżynierów dla tej skrzyni
Karoseria : W bagazniku w miejscu pompki centralnego zamka pojawia sie wilgoć
Inne
jak narazie 9 miesięcy jedna awaria maglownicy koszt: 350zl regeneracja +300 wymiana z osłonami i olejem. Jedno wiem- nie zamienię Audi !! wole wymienić i wiedzieć co mieć . A Autko odwdzięczy się . Dla mnie rewelacja się jeździ, nie potrzebuje nic innego do szczęścia :)
Jak narazie a Audika mam od lipca 2009 brak jakichkolwiek zastrzeżeń.Co do kultury pracy pompowtrysków - no nie chodzi jak benzyna, ale nie przesadzajmy. to jest Diesel !
Przy turbince Autko musi mieć te wyższe obroty , ale jeżeli chodzi o wbijanie biegów to wskakują rewelacyjnie
Zawieszenie Sportowe (wersja S-Line) -30mm . Doskonale się trzyma drogi i nie wychyla. Na dziurach już nie jest tak ciekawie , im twardsze tym pewnie bardziej cierpi zawieszenie- ja nie narzekam,od lipca 2009 nie wymieniałem nic , poprzedni wł. wiem ze wymieniał przegub lewy
bardzo fajna sprawa odparowywania przedniej szyby przy climatronicu, szyba tylna paruje- trzeba wymienić filtr kabinowy. Głośno podczas jazdy z uchyloną szybą
wiadomo to klasa średnia i nie ma co porównywać z czyms wiekszym ... Dla mnie czyli dla kierowcy brak zastrzeżeń
Tylna szyba wydaje podczas jazdy dźwięki.
Tu jest mocna strona tego auta, i to jest właśnie zaleta pompowtryskiwaczy. spalanie można sobie porównać u mnie na profilu AwC.
wycierający się boczek siedzenia od strony kierowcy to standard a4 B5. Wysoka jakość i montaż tapicerki(plastiki nic nie czeszczą). Blacha w Audi to wiadomo -na najwyższym poziomie.
brak
Awaria maglownicy koszt 650zl :( regeneracja + wymiana)

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 116KM 85kW [l/100km]

5,9