Oceny Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW 2000

Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW 2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW 2000

~Mr Tom
Audi A4 B5
Moje Audi szukałem z Determinacją by znaleźć zadbany egzemplarz, tak też się stało, Auto od pierwszego właściciela z polski pełen serwis, jednostka napędowa 1.9TDI 116km niezawodny silnik prosty i wytrzymały żadnych złych przygód nie przysparza, idealnie nadaje się dla osób które cenią sobie oszczędne, solidne auto.
~Zimny
Audi A4 B5
Audi... kto ma ten ceni, kocha i szanuje. Wiadomo jest to auto - wymaga pewnych nakładów finansowych. Jeżeli jesteśmy p. Henrykiem Dusigroszem żałujemy każdej złotówki to Audi nie jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie. To auto wymaga dobrego (nie znaczy drogiego!) paliwa, regularnej zmiany filtrów (wszystkich) oraz ciągłego kontrolowania stanu zawieszenia. Chodzi tu o wielowahacz. Jeżeli jeden element układu amortyzującego nie bedzie pełnił...
~Mister Magister
Audi A4 B5
audi - silnik nie do zajechania , karoseria nie do zajechania troche słąbe zawieszenie ale można śmiało powiedzieć że jest to auto na baaardzo długie lata - nie zgodze się z opinia fanów vw że ustępuje w czymkolwiek passatowi b5 pozdro
2,7
~Grzegorz
Audi A4 B5
nie polecam samochodu osobie która bedzie chciala jak najnizszych kosztow utrzymania
~Michalb_84
Audi A4 B5
jak narazie 9 miesięcy jedna awaria maglownicy koszt: 350zl regeneracja +300 wymiana z osłonami i olejem. Jedno wiem- nie zamienię Audi !! wole wymienić i wiedzieć co mieć . A Autko odwdzięczy się . Dla mnie rewelacja się jeździ, nie potrzebuje nic innego do szczęścia :)
~ADAM
Audi A4 B5
wszystko zmieniac na czas a przyjemnosc z jazdy gwarantowana
~promyk
Audi A4 B5
Samochód w pełnym tego słowa znaczeniu. Porządny silnik, porządne wykonanie, ładna prezencja. Minusy to awaryjne zawieszenie oraz koszty niektórych czynności obsługowo-serwisowych.
~Krzychu
Audi A4 B5
Fajne autko lecz w wiekszosci kojazy sie z dziadowozem poniewaz wiekszosc dziadków jeżdzi AUDI
~goral83
Audi A4 B5
Zrobiłem 20 tyś w 6 miesięcy,aktualnie mam 220 tyś km,wyminiłem lożysko za 80zł i gumę przegubu 25zł nic więcęj,silnik igła,zawiesznie ciche i nie sparawia mi kłopotów a słyszałem róźne opinie...
Audi A4 B5
bardzo dobry samochod w swojej klasie,ale drogi
Audi A4 B5 Sedan