Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Sedan

ravq, 13 lat temu
Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 1995
Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Inne : ogólnie komfort i bardzo dobre materiały, wykonanie
Zawieszenie : aluminiowe wahacze, największy i chyba jedyny problem modelu
Ogólnie oceniam auto bardzo dobrze, tylko te wahacze spowodowały że już do A4 nie powrócę, niestety to nie na nasze drogi.
Silnik bardzo dobry, miał już przejechane sporo kilometrów, mimo 200 tyś na liczniku miałem przeczucie że już koło 400 bo kupiłem od handlarza, ale mimo to nie było z nim większych problemów. 1Z - podobno bardzo trwałe.
Skrzynia bez zastrzeżeń, chodziła jak w aucie kilkuletnim.
Układjendny rewelacyjny, tylko szkoda że trzeba było za to słono zapłacić w postaci częstych wymian wahaczy, ale auto rewelacyjnie trzymało się drogi, pewnie wchodziło w zakręty, nie czuć prędkości.
Widoczność do przodu ok, do tyłu już niestety gorzej ale to normalnie w sedanie i do tego takim \"zabudowanym\"
Super, bez zastrzeżeń.
Z przodu rewelacja, z tyłu trochę mało miejsca dla osób wyższych ale średniego wzrostu nie powinni mieć problemów, za to siedzenia bardzo wygodne.
W aucie ogólnie bardzo cicho, tylko ten silnik 90KM to lekki klekot i jakby taki basowy dźwięk ale to nie wina wyciszenia tylko silnika - głównie głośniej przy przyspieszaniu.
Rewelacja.
No za jakość audi trzeba zapłacić ale pocieszające jest to że przy sprzedaży auto nadal trzyma cenę. Ja po użytkowaniu auta ponad 2 lata straciłem na nim koło 1000zł.
Tutaj przeciętne ale jak wpsomniałem na ten przebieg to i tak nieźle.
Audi A4 B5 Sedan