Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1995-2000 (136)

~Guzik
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
niestety awaryjna, czeka mnie właśnie prawdopodobnie wymiana całej skrzyni (Skrzynia biegów)
3,8
~gorzkix89
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
niema żadnych problemów aby pilnować wymiany płynów i rozrządu. Silnik jest esencją solidnego wykonania i kultury pracy. (Silnik)
2,5
~Radek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
NIGDY WIECEJ AUDI. Wiadomo kazdy chwali swoje, ale przejechalem tym samochodem w ciagu 20 miesiecy 100.000 km. W 80% jazda po autostradach w Niemczech. Jedyny plus AUDI to silnik - wszystko inny to poziom FIATA lub FORDA ewentualnie OPLA. Nastepnym samochodem bedzie VW Passat - ale nigdy wiecej AUDI.
~Pawel
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
silnik pracuje bardzo ładnie, równo, cicho, mało pali, jak dla mnie moc 90 KM jest wystarczająca. (Silnik)
~Nostra
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
jestem zadowolony z tego auta i najchenej nigdy bym go nie sprzedawal. Zdecydowanie polecam to auto z silnikiem dizlaaaaaaaa
~maniek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
super super wkoncu to AUDI tylko jak kupujcie to te 110KM wieksze pieniadze wiecej pali ale za to inna jazda. ja jestem zadowolony tankuje i jade jade i tankuje. osobiscie to bym teraz a3 kupil tez dizla i110KM. jezdze sam czasami obok jakas girl a4 troche za duze dla mnie
~Only A4 B5 1.9TDI
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Audi a4 kupiłem jako 2 letnie wiec wiem co mam, przebieg jeździ bez problemów silnik poza wymiana oleju, rozrządu filtrów, pędzi jak ta lala Auta nigdy nie zamierzam sprzedać mimo że jest w białym kolorze i z ubogą wersją wyposażenia, ocynkowana blacha i niezniszczalne 1.9TDI 90km przekonało mnie do siebie taki duży przebieg i ciągnie dalej, nie wyobrażam sobie by inne auto tak mogło dużo przejechać,
~Łukasz
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
mało pali, ładna sylwetka, jak się dba to auto nam się odwdzięczy,
~AutoZnawcPareLat
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Wogóle sie nie psuje :D . Jęsli ktos stosuje zasade ,, jak dbasz tak masz ". Oczywiscie nie nalezy stoswac zasady jazdy na niskich obrotach samochodowi z tym silnikiem tez trzeba raz na jakis czas wcisnąc gaz oczywiscie przy zagrzanym silniku . (Silnik)
4,1
~czarnnyAA4