Ocena kierowcy - Audi A4 B6 Avant

fgb, 11 lat temu
Silnik 3.0 V6 220KM 162kW
Rok produkcji 2003
Audi A4 B6 Avant 3.0 V6 220KM 162kW 2001-2004 - Oceń swoje auto
bardzo poprawnie, znakomita elastyczność bez względu na ilość obrotów czy aktualnie zadany bieg. Gaz w podłoge i auto ochoczo przyspiesza. Plus za ładny dźwięk
nie wiem jak kiedyś robili te auta- że w 10 letnim samochodzie skrzynia pracuje lepiej/pewniej niż w niejednym nowym aucie z tej samej półki
całkiem dobrze - choć nie ma co ukrywać, że auto jest bardzo ciężkie i przy napędzie tylko na 1 oś przód czasami (jeśli kierowca przesadzi) może uciec. użytkując go zgodnie z przeznaczeniem raczej bezstresowo
widać i tyle - wszystko kwestia przyzwyczajenia
wszystko tam gdzie być powinno - jedyny minus za zbyt małe (w mojej ocenie) przyciski do sterowania radiem . Poza tym bez zastrzeżeń
grzeje
z przodu OK, tył jak i bagażnik dalej bardzo przeciętny. mimo, że auto urosło względem poprzednika trudno napisać, że z tyłu można jakoś ekstra wygodnie jeździć. jeżeli kierowca ma ~185 cm wzrostu za jego siedzeniem jest zwyczajnie ciasno
ok
pali sporo ale chyba tak juz musi być. średnio założyć trzeba jakieś 12-13l/100km. Wszystko też zależy gdzie sie t o użytkuje - w mieście pali jak smok ale już na trasie dycha jest jak najbardziej osiągalna
bylejaka jakość plastików (jakby nie AUDI)
nie wiem, mam dopiero kilka dni
jw

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.0 V6 220KM 162kW [l/100km]