Oceny Audi A4 B6

Najnowsze oceny Audi A4 B6

~Cell
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
Audi A4 B6
Nigdy więcej nie kupie audi z powodu awaryjności tej marki.
~Mistrone
S4 Avant 4.2 V8 344KM 253kW
Audi A4 B6
Idealne auto dla kogoś, kto chce samochód z duszą i ciałem, a jednocześnie chce mieć samochód na każdą drogę, na każdą pogodę.
~Tomek
Avant 1.8 T 163KM 120kW
Audi A4 B6
Auto kupione z dobrej ręki odwdzięczy się z nawiązką! Kupiłem je jako 10latek za 28tys z niskim przebiegiem 180 tys. Może i drogo ale teraz nie żałuję. Musicie uwierzyć na słowo że przebieg jest realny, nie chce opisywać dlaczego :) Ogolnie autko dla mnie, młodego chłopaka super! Moc zadowalająca, wyprzedzam wszystko, osiągniecie 200kmh na zwyklej drodze to chwila, choć nie ukrywam że przydałaby się wersja 190 KM BEX. Spalanie średnie 8,5L,...
3,3
~Krzysiek
Sedan 3.0 quattro 220KM 162kW
Audi A4 B6
Kupując Audi oczekuje się czegoś więcej. Niestety nie zawsze się to dostaje. Znaczek na masce kosztuje bardzo dużo. Auto świetnie się prowadzi a skrzynia biegów i silnik zachęcają do szybkiej jazdy. Niestety wszystko to dużo kosztuje. Można sobie zadać pytanie co będzie bardziej niezawodne: 10-letnie Audi czy 5-letni VW za te same pieniądze?
~rock
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Audi A4 B6
Naprawdę super samochód. Nadwozie śliczne, silnik dynamiczny i oszczędny, drogi trzyma się jak przyklejony i jest przy tym bardzo komfortowo, świetnie wyciszony. Normalnie nie chcę mi się wysiadać! W porównaniu do wcześniejszego auta (Passat B5) - to ze dwie klasy wyżej - jedynie mniej miejsca - ale dla mnie jest wystarczająco. Myślę że w przyszłości wymienię też na AUDI.
~AJ
Sedan 1.8 T 163KM 120kW
Audi A4 B6
Jestem zadowolony z tego auta jest niezawodne i nie ma z nim zadnych problemow. Ide odpalam i jade. Oczywiscie ma juz swoje lata i przebieg i konieczne sa niektore wymiany jak uszczelki czy zarowki itp. ale to jest nie do przeskoczenia. auto o duzej mocy dla opanowanych ludzi zbiera sie naprawde imponujaco nawet na 5 biegu. mnie oczarowal ten samochod wielkie poklony dla konstruktora.
~Mirek, lat 45
Avant 1.8 T 190KM 140kW
Audi A4 B6
przesiadłem się z Citroena C5 w wersji V6, tam było lużniej, ciszej i bardziej miękko, ale psuło się jak cholera! Tu nawet żarówka się nie przepaliła - dlatego wybrałem Audi.
~Jaco z górskiej wioski :-)
Avant 1.9 TDI quattro 130KM 96kW
Audi A4 B6
Auto nudne... sorki poprawne do bólu. Leje paliwo ,zmieniam części eksploatacyjne i jeżdżę dalej. Na parkingu problem, które moje :-). W trasie super, na krętych drogach super + śnieg REWELACJA :-).
Dziennik kosztów dla Audi A4 B6
7,3
10,0
12,0
~BrT
Avant 2.0 20V 131KM 96kW
Audi A4 B6
Auto jest świetne. Niezawodne i przyjemne w eksploatacji. Każda przejażdżka o przyjemność dzięki super zestrojonemu zawieszeniu. Układ kierowniczy jest bardzo precyzyjny i daje nam na tyle informacji zwrotnych że doskonale wiemy co dzieje się z przednimi kołami. Silnik doskonale radzi sobie z gazem. Posiada fantastyczną skrzynie biegów. Najprzyjemniejszy manual jakim jeździłem.
~audiofil
Avant 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
Audi A4 B6
Samochód kozacki, ale żałuję jednego - brak quatro