Ocena kierowcy - Audi A4 B6 Avant

Silnik 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Rok produkcji 2002
Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW 2001-2004 - Oceń swoje auto
Silnik : dobrze wyciszony ,zrywny od 1800 obr/min
Jest to moje pierwsze Audi i musze powidzieć że na dzień dzisiejszy mogę juz nigdy marki nie zmieniać.Porzednio jeżdziłem różnymi autami od suv-przez klasę średnią do polówki tak więc miałem mniej więcej porównanie i stwierdzam że dokonałem dobrego wyboru. Przy swoim wyborze starałem sie postawić na solidną, sprawdzoną mającą dobrą opinię konstrukcję cieszącą oko właściciela i oczywiści dającą wytchnąć mojemu portfelowi.Myślę że mi sie udało.
TDI-stary jak świat z tym ze ten juz na pompowtryskiwaczach.Napisano chyba o nim książkę.Mój ma 220.000 km i jeżdzi super.Zryny i ekonomiczny.Trzeba o niego dbać to pojeżdzi długo.
Działa sprawnie ale czasem ma proble z dwójką zwłaszcza na zimnym silniku.Pozatym ok.
Sztywno zawiszona fura tak wieć dobrze w zakrętach gorzej na nierównościach.
z przodu jest ok. ale z cofaniem jest problem.Polecam czujniki parkowania.W kombi są jak najbardziej poządane.
wzór.Wszystko pod ręką.Prosto i przejrzyście.Typowy niemicki styl.
super.Działa jak powinna.Szybko i sprawnie
ma 190 cm. wzrostu więc jest na styk jak dla mnie.
zawsze mogłoby być ciszej ale jest na pewno przyzwoicie zwłaszcza jak na dizla.
w cyklu mieszanym w siedmiu litra sie mieszczę.jak na auto które może jechac ponad 200 myśle ze jest b.dobrze.
No cóż...Za jakość trzeba płacić więcej zawsze tak było jest i będzie.Koniec kropka.Nie ma co się oszukiwać za jakość wszędzie trzeba więcej zapłacić nie mówiąć juz o prestizu jaką marka niewątpliwie posiada.
na razie tylko żarówka
na razie tylko żarówka